Jump to content
Guest manniakk

Месечна среща - София - 29.06.2008 - 19.00

Recommended Posts

It was more than i expected. It was super to know you all. All of you have got superb cars. I saw some of them first time in my life time! I hope , i will join for dinner on tuesday. It is good to spend time with you friends.Тя беше повече, отколкото аз очаквах. Беше супер да знаят всички вас. Всички, които имат превъзходни автомобили. Видях някои от тях първи път в живота ми време! Надявам се, аз ще се присъедини за вечеря във вторник. Той е добре да прекарват време с вас, приятели.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе тия прелюди станаха пове4е от сивик 5ген...6то стана? ;) за с2000-то няма кво да се коментира :lol: колата на манниакк и другия ЕК зад него СО 6954 АК мн. добра стойка са придобили ;) само по един лип тип Р им тряя!и евала на вси4ки останали за хвърления труд по колите! има6е кво да са види ;) снимки: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=258983

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая со 6954 ак е моя радвам се че ти е харесала колега и срещата наистина беше добра!!! Хубаво се посмях на оня с вектрата!!!:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крайно време беше и прелюди 5та генерация да има. обсъдихме бъдещите тунинг проекти :lol: на следващата среща ще видим кой до къде го е докарал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе тия прелюди станаха пове4е от сивик 5ген...6то стана? ;) за с2000-то няма кво да се коментира :lol: колата на манниакк и другия ЕК зад него СО 6954 АК мн. добра стойка са придобили ;) само по един лип тип Р им тряя!и евала на вси4ки останали за хвърления труд по колите! има6е кво да са види ;) снимки: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=258983

Мерси, има време и за липче, само да намерим кой да го спретне хубаво, че не ми се иска нещо селско и криво ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше разцепваща.Аз лично много се накефих.Радвам се на ентосиазма на хондомани. :lol: .А Kutu - няма такъв пичага - като мо споделих за проеката ми с ламбо вратите ми каза да му звънна , за да ми помогне за монтажа.ГОЛЯМО ЕВАЛА ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Само 4та ген. прелюди бяхме малко ,ама гледам на снимките и моя е щтракнат :) Благодаря ! :D Радвам се ,че е привлякъл фотографите!! :)P.S. Вече имам лепенка!!!!! :) Ет ласт!

Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Venci CRX D16Z5 vs. CRX B16A1--->

Venci CRX D16Z5 vs. OPEL Vectra 2.0 16V --->
S2000 run --->
с такава техника толкова от мене :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета бих искал да отбележа,че Вектрата нямаше да има нито една загуба ако накрая не му беше свършил бензина ;) Когато се пусна с CRX-а започна да му придърпва ;) И спрете да се успокоявате с това,че е пипана.За сега е STOCK.Ако толкова не вярвате заповядайте,даже едно момче видя,че ланда сондата е откачена.Няма Powercup с нормалната кутия си е,без чип е може да се оверите като се повози някой и види,че прекъсвача е на 6.800 об/мин.Имаше един v-tec кабрио,казаха ми че уж бил 240 коня,ако момчето има желание за гонка да заповяда в неделя да се състезава с моя приятел с Вектрата самоче не с нея а с другата му кола :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на с2000 ква вектра ше изкараш? едва ли ше е сток за да има смисъл. Вектрата си вървеше никой не спори макар че ми беше интересно след като е 150коня защо търсеше малък втек да се пуска, а не направо големия. И къде е тръгнал да се дърпа без бензин, да беше казал да му прелеем 1-2 литра

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest me4eto_marto
Отговорено (Редактирано)

Ми точно това казах няма да е Вектра,а Астра пак е на същото момче ;) Слагат по 100 лева и се пускат.А за Вектрата забравих да кажа,че още е в разработка с гадното масло и понеже момчето нямаше много пари й сипа 95 ;););):D;) Ама явно Вектрата бая си върви,давам гаранция,че не е пипана ако сте мераклии съберете 90 лева и на момента отиваме на Дино тест ;) както казах още се разработва,а тук до 1 месец когато вече наистина е пипана ще видите каква е разликата ;)

Редактирано от me4eto_marto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми точно това казах няма да е Вектра,а Астра пак е на същото момче ;) Слагат по 100 лева и се пускат.А за Вектрата забравих да кажа,че още е в разработка с гадното масло и понеже момчето нямаше много пари й сипа 95 ;);):D;);) Ама явно Вектрата бая си върви,давам гаранция,че не е пипана ако сте мераклии съберете 90 лева и на момента отиваме на Дино тест ;) както казах още се разработва,а тук до 1 месец когато вече наистина е пипана ще видите каква е разликата ;)

Не мисля, че някой в ХОНДА форума ще се интересува дали някаква ОПЕЛ ВЕКТРА върви повече или по малко след еди - какви си модификации. Не знам защо въобще се занимавате с нас. Мерене на пишки? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ми точно това казах няма да е Вектра,а Астра пак е на същото момче ;) Слагат по 100 лева и се пускат.А за Вектрата забравих да кажа,че още е в разработка с гадното масло и понеже момчето нямаше много пари й сипа 95 ;););):D;) Ама явно Вектрата бая си върви,давам гаранция,че не е пипана ако сте мераклии съберете 90 лева и на момента отиваме на Дино тест ;) както казах още се разработва,а тук до 1 месец когато вече наистина е пипана ще видите каква е разликата ;)

Тази Вектра човек. Защо не го отидете на кола гробище и купи calibra турбо, бутала, Бензин Помп. Те имат една и съща машина. Ние направихме една и съща 2 години и беше преследване skyline около 220 км. За съжаление моят български не е толкова добър; понякога липсва разбиране. Редактирано от worstq2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не не се занимаваме с вас просто от 5 години насам си ходим на булгара ;) Вих се ебавахте на Вектрата и тя взе,че ви наказа всичките ;);););):D;) И се опитвам да обясня на тези хора които говорят,че е МНОГО пипана,защото не е така.Даже дойде и един изкъртен Кадет много смях много нещо,после "Ейй какъв е тоя опел бе много вървящ" или "Абе ква е тая Вектра,кво прави тука" момчето просто има сърце и обича да се състезава,вие като я видяхте,че върви защо не изкарахте някоя въвяща Хонда.Аз видях само едно момче което дойде и каза айде да се пуснеме,както се казва "Заради спорта" Така както Тсунами Тунинг си тестват колите там така и Слатинци,затова отначало искаше да се пусне с малкия v-tec още не знаехме как върви колата,обаче се представи много добре ;) Другата неделя сме пак там а дано да имате една честна победа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опи и мене ме има как падам хехехехеххехе благодаря ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе братле щом толко върви тая вектра аиде да заложиме по 100лв аз залагам за белия CRX дето те размаза!!! Ще ти сипя и бензин да си имаш аиде от мен да мине!!!Навит ли си !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя уикенд има драг на божура така че навитаците що не дойдете там и да си ги мерите там хем пред публика хем апаратура ще има :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета бих искал да отбележа,че Вектрата нямаше да има нито една загуба ако накрая не му беше свършил бензина :worthy: Когато се пусна с CRX-а започна да му придърпва :cool: И спрете да се успокоявате с това,че е пипана.За сега е STOCK.Ако толкова не вярвате заповядайте,даже едно момче видя,че ланда сондата е откачена.Няма Powercup с нормалната кутия си е,без чип е може да се оверите като се повози някой и види,че прекъсвача е на 6.800 об/мин.Имаше един v-tec кабрио,казаха ми че уж бил 240 коня,ако момчето има желание за гонка да заповяда в неделя да се състезава с моя приятел с Вектрата самоче не с нея а с другата му кола :ph34r:

ХАхаха е бате..ако говориш за русенската астра то е ясно какво ще стане..аз до колкото знам е дръпнала червеничкото мазерати!Това ми е много интересно все едно да си направиш колата 500 коня с незнам си какви модификации и да ходиш при хората с трабанти и да им викаш еииииииии ари с моита кола да се пуснеш малко само съм я пипал...Когато човек знае че драга е на 100 процента негов къв е смисала тои да дава зор за гонка?Да ако човека с по-слабата кола каже ''Айде да ги пуснеме" ок разбирам иска да види колко му върви колата и колко не..Незнам каква е идеята на тази история..поне да има малко от малко равенство!Русенската астра върви много,които я е виждал знае..да се пуска с коли в неината категория да има интрига..! Малко ОФ-топик: А за опелите като цяло..те си знаят че само с голямото "Х" на бронята си ги биеме.,..без значение кои е първи на финала.Поздрави на всики..ама караите си "джетовете" и да ви боли фара!И моита кола я осраха колко е бавна за ВТИ и т.н..може и да е така аз не споря,но това което стана е че го преместих от левия в десния крачол.. Живи и здрави
ахАХАххахХАХхах Е приятел колко по голяма интрига от това Опел Астра 2.0 16v с Massaratti Grand Sport 500 коня?Кой каквото иска да говори за Вектрата просто тогава видяхме всички.Що като вдигнахме капака никой нищо не каза бе ?Големите професори,айде бе нали имаше големи професори нещо май като прочетоха за Дино Тест и млакнаха?Greenwater-ти правиш ли няква разлика между Вектрата която е 3-пати по тежка?Я ми кажи ква е разликата при положение,че хондата е 3-пати по лека и разликата и е 20 коня ?И защо пък Астра 2.0 16v да не се пусне с Хонда C2000

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ей заради такива комплексарски изказвания ме хваща яд, че съм след ремонт и нямаше как да пробваме невероятната вектра срещу кола над 1600 кубика (дори имаше някво изискване да не е и вти) да видим какъв щеше да е резултата? :ph34r: Разбирам да се правят дръпки за кеф, но после да ми дойде някъв тарикат и да почне да пълни форума с помия - жалка картинка :worthy:

Редактирано от Ivu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде са модераторите, да забършат част от тази тема?! :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tazzz

Прочетох всички мнения ! Колеги знаете ли какво става когато се регна в Опел форума и почна да пиша, как с ЦРХ-а съм натупал астра или вектра, корса и т.н ??? Става един голям БАН , и ми банват и IP-то и край!!! Айде стига сме го толелирали това, Inet, Lookcho, Al Capone, изтрийте му мненията от темата и го заключете да млъкне !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest paRADOx

браво на прелюдите :worthy:

Наистина браво! Ама трябваше да се съберем и един по един да му се изредим с Прелюдите 2.0 135 кон4ета на тоя с Вектрата та да млъкне най-накрая. Знаех си аз че така ще стане. Идват селяците на нашите сбирки, пускат чалгата, бръмчат наоколо и вдигат шум и после пишат във форумите...."ей ама как ги бих тея хонди...мани ги - хич не въвят.."Между другото, момчето с CRX-a не искаше да се дърпа с ОПЕЛА,..(някак си му беше под достойнството) но аз го накарах , за да не би 'оня' да се помисли за'сила'.И последно: Опелите да си ходят при Опелите. Аз съм убеден, че никой от нашият форум не би стъпил на техен терен... то просто ще е срам за нас

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest marcinqra

отворко кво стана ще слагаме ли по 100лв аз съм за белия CRX,а ти с твоита страхотна бегачка опел(xaxaxaxa)!!! Да не те хвана страх та не ми отговори!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bobchu

трийте ги тия циркове от тука с тия душешти къде да фърлат котва ръжди!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Animal
Отговорено (Редактирано)

Ей от тия приказки почнах да гледам Некоя Астра по-бърза да си купа след като вчера ми полутоталнаха колата / не е ясно още дали е пълна щета/ просто парите от гражданската на оня стигнат за някой астричка. Послед през изгнилия под ще се набирам като Флинстоун и ще си гледам големия часовник на таблото с кеф. Аре бегайте с тия орли. П.С. аз незнам още тогава защо не се пусна някой от прелюдите да го напрай както си трябва да не се раздува толкова. Аз с мерак бих се пуснал със всяко 1.3 хлопелче сток което докарате.

Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма смисъл да си говорим, ето това е истината за Опелите:

Crx 124hp Размазва Тотално Vectra 150hp :kiss:

Crx 124hp Размазва Тотално Kadett 150hp :dry:

Архив paRADOx 29.06.2008г.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

абе бате(ме4е марто) аз в клипа никъде не виждам да ти придърпва или прихлъцва колата? не ти е много правдоподобно оправданието! но съм сигурен ,4е с всяка изминала месе4на сре6та на хонда фен клуб вектрата ти 6те става все по лека и по бърза :dry: тоя месец задни вежди4ки ,другия прагове.... и ,4е стане6 по лек от ЦРХ-а оба4е с 2.0Л 16В под капака и си капитан! :dry: тва им харесвам на бега4ките на опел ,4е лесно може6 да коригира6 теглото :kiss:

Редактирано от Salamander

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отворко кво стана ще слагаме ли по 100лв аз съм за белия CRX,а ти с твоита страхотна бегачка опел(xaxaxaxa):kiss: Да не те хвана страх та не ми отговори:dry:

Пиша последен коментар и ме банвайте колкото искате.Абе смешник имаш късмет,че колата й свърши бензина като заредихме и се върнахме кво почна да ми мънкаш а не се пуснахме 2-ри път да видиш колко ти върви хондата?!Всичките сте семкари като не е било равностойно що не излезна някоя вървяща,и другия път пак ще дойда и ще си пусна хоро :dry: да ми свири в колата.Били сме на ваш терен :o;):dry::dry: Ние когато сме си ходели с наще бегачки там още не е съществувал форума на хонда бе балъци.Като прелюдите вървяха защо ПОНЕ един не се пусна?Между другото Хонда като марка много ми харесва аз й не казвам че опела е по хубав просто се видя коя кола върви.От 30 старта падна един път и пак извадихте късмет че й свърши бензина.Това беше от мен :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Много си прав че това беше от теб!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, не ме оставихте да разясня:Вектрата в най-тежкия й вариант е 1205кг.Хондата, в най-тежкия й вариант, което значи Vti е 1060. 140кг. такава разлика ли прави? Вектрата двувалова ли беше?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

140кг. такава разлика ли прави?

Kaто качиш още 2ма човека малка ли ти се вижда разликата :kiss: килцата си оказват сериозно влияние !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що го банна бе Краско :dry: В правилата всеоще няма нищо за офтопик :kiss: Пичове, дъните се :dry: Беше казано че, на месечната няма да има "изпълнения"! Крайно време е да престанете да разваляте традициите. Като искате адреналин, знаете къде е мястото :dry: Нужно ли е да ни докарате куките да ни развалят кефа, та да са спокойни следващите няколко срещи? Да неговорим че, рано или късно някой ще се издъни!!! Помислете за това как 3-4 човека досаждате на 100 и повече! Аз също съм се пускал. И още ме влече но, мнозинството колеги неодобряват това. Аз мисля че е редно да се съобразяваме с мнозинството, а вие?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Или ако ше се пускате поне да ви вървят колите , да не се излагате пред опели , бмв-та , ситроени и т.н. .... :kiss: Предлагам забрана .... под 130 коня и без опит минимум 3 години да не се пускат !

Редактирано от Rust

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Аз предлагам въобще да е се пускат! Който му се правят гонки - Божурище!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събота 8.00ч на пистата Божурище.Квалификации за големия ден.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest IvoAndr

Нещо не успях да едитна поста, така че пускам нов:http://www.vbox7.com/play:0e71204bhttp://www.vbox7.com/play:56ec2641http://www.vbox7.com/play:e321df1bhttp://www.vbox7.com/play:57eeaf7ahttp://www.vbox7.com/play:2135338bhttp://www.vbox7.com/play:627be2achttp://www.vbox7.com/play:e22873e3Сега всичко трябва да е наред.ПП: Вектрата не сам я снимал, защото според мен не си заслужава да се хаби лента за този кош! Както и не си струва да се коментира! :angry::rant:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...