Jump to content
Guest stenly

Техническа информация за Prelude?

Recommended Posts

Guest stenly

Здравейте,един приятел си взе наскоро Prelude 2.0i EX 16V (мисля че моторът е B20A1)Аз нямам хонда (все още :thumbs1:) ама едно време бях намерил и дръпнал от нета едни преснимани manuals за CRX. Разглеждал съм ги обстойно и намирам информацията в тях за много полезна и "употребима".Та въпросът ми е - някой да знае или има подобни ръководства за Prelude или да знае за някакъв достъпен източник на информация по въпроса?Благодаря,Станислав

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stenly

Благодаря,този линк не успях да го отворя, ама иначе с малко Google search успях да намеря следното:http://www.hondahookup.com/manuals/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

хмммм, странно, пробвай пак моля те им ми кайи дали още неможеш..... би трябвало да няма проблеми :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CryoGen

1net и аз не го отварям ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest surr3a1

хмммм, странно, пробвай пак моля те им ми кайи дали още неможеш..... би трябвало да няма проблеми :D

Преди 1 мин пробвах да го отворя този сайт за да си сваля файла за моята количка и ми дава FORBIDDEN. И това го дава само за Manuals фолдера и още няколко...Незнам защо така става но ако може да се оправи ще съм благодарен.Мерси!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

ами сумати народ почнаха да точат едновременно и ограничих достъпа малко. че ми изядоха връзката.Пуснал съм го. Дърпайте, но не прекалявайте, защото не ми е приятно, но ако се наложи пак ще спра достъпа докато не намеря друг хостинг или някакво решение :( така че да не ми се задръства връзката.Съжалявам, но засега толкова мога....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...