Jump to content
Майната

Монтаж на климатик 2-ра употреба за джипката

Recommended Posts

Намерил съм си пълен комплект климатик от един блъснат "Териос" в една пловдивска морга за 6-700лв, но некъф калъф на когото някой ми даде телефонния номер ми иска 1000-1300лв най-малко(!) и то ако всичко е без проблем и липси при прехвърлянето , при това към септември да му се обадя :lol: Хубава надница си иска човека, при положение, че тази операция от читав майстор става за един ден - правили са ми я вече на сивика, излезе ми 1000 лв заедно с климатика и фреона, но чак в Търново!!! Да бе казал 300лв - ок, ама 1300........цирки на гъза да му излезнат на тоя :) Давайте конкретно предложение плс ......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай при бай Борис, сервиза му е след магазина на Ратола!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намира се на следното място: като влезеш в локалното платно, подминаваш магазина на Ратола, след това има на тротоара едни бетонни топки, завиваш преди тях на дясно и ще видиш 5-6 сервиза на вътре от дясната страна. Бай Борис работи май в предпоследния. Питай, майсторите го познават. Той ми сменяше компресора на Акорда. Телефон имам, но той не го вдига винаги, особено ако работи в момента! Ако имаш въпроси, звънни ми на 0888 663090.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз не знам, защо им се плашите на тия климатици... аз моя сам си го монтирах за половин ден. Всичко е plug & play... отидох при климатичари да ми премерят системата и да сложим фреон... Сичко, точно... Няма грам теч, от няколко месеца си го карам така

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не беше в Пловдив, щях да помогна, няма ядове :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...