Jump to content
nicksi

Застраховка Гражданска отговорност в интернет?

Recommended Posts

Здравейте,Ще ми дадете ли съвет къде мога да сключа застраховка Гражданска отговорност в интернет?Изобщо някой правил ли си е застраховката по интернет!Благодаря ви предварително! :unsure:Лек и успешен ден на всички :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти от вас не излизаш ли колега? :unsure:на всеки ъгал на всяка бензиостанция склучват такива :)защто си усложняваш живота с интернет? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не бих го направил, има приятели застрахователи. Хем се чуваме , а пък и се виждаме , и работата е свършена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си направих застраховка онлайн и съм доволен, донесоха ми я още на другия ден! Ето сайта: www.sdi.bg/onlineInsuranceМного е добре, че можеш да си сравниш цените на всички компании :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,Благодаря за съветите! И аз като Razor избрах да си направя онлайн застраховка през сайта www.sdi.bg/onlineInsurance и определено останах доволна. Не се наложи да се разкарвам по клонове и дори ми излезе с около 10% по-евтино, защотото правят отстъпка. Още веднъж мерси !:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единствената причина поради която и аз си направих застраховка през www.sdi.bg е, че има % отстъпка :(.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iak

Ти от вас не излизаш ли колега? :plane:на всеки ъгал на всяка бензиостанция склучват такива :Pзащто си усложняваш живота с интернет? ;)

"батко" излишно е да казвам, че "online-услугите" и "интернет" като цяло ни заобикалят масово (ако може да го кажа така).за това е съвсем нормално nicksi, да попита за този вид услуга. нали се сещаш бързо, качествено и лесно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ми се струва, че е само въпрос на време да се направят няколо сайта "фантоми" така да се каже и докато се усети някой за какво става въпрос ще има доста :plane::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iak

който го е страх от мечки, да не ходи в гората...колкото до сайта фантом, ако говорим за: http://pravq-on-line-zastrahovki.hit.bg/paritenapred/ OK, навих се :plane: но говорим ли за горе изброения и подобни, едва ли...

Редактирано от iak

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...