Jump to content
N_O_M_A_D

Барбекю - София

Recommended Posts

Аз предлагам, ако случайно времето се оправи до утре, да си спретнем едно барбекю на Бистрица.

Вероничка май си остана за другата...Ако има свободни да пишат и да се организираме...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Karlo_Design

Тъй като ликенда на Искъра тази седмица пропадна, а лятото свършва НЕУМОЛИМО :) , има ли навити за барбекю на Бистрица тази събота?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Antony

За съжаление имам ангажименти и няма как да дойда. Ще се допитам обаче до другия мастър дезорганизатор - Блонди за да вземе барбекюто и всичко останало от нас. :drunk:

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искате да си направим дневно барбекю в неделя. Ако някой има идея за по-добро място, с по-малко народ да предложи. Има ли желаещи за неделя?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

последно за неделя ли е дезорганизацията? ако е събота няма да идвам ако е неделя утре вечер ще потвърдя :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз принципно съм навид и за неделя, но пък тогава недостатъка е , че не можем да стоим до късно или поне тези от нас , които в понеделник са на работа . Но се надявам в най-скоро време да се съберем некъде да хапнем и да се видим :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е то аз и през седмицата не си лягам преди 1:00 часа :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз принципно съм навид и за неделя, но пък тогава недостатъка е , че не можем да стоим до късно или поне тези от нас , които в понеделник са на работа . Но се надявам в най-скоро време да се съберем некъде да хапнем и да се видим :)

То идеята е да е през деня, защото вечер е студено вече. Нали гоним последните слънчеви дни ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, направо бели мечки се разхождат и вълци вият, ауууууууууу :);) ;)

Редактирано от ti6o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OK хора , кажете има ли навити за BBQ на Бистрица утре през деня за да знам как да си организирам деня , а и не само аз . Идеята е да се съберем утре към 10 ч. сутринта на Билла-та на България да напазаруваме и после към Бистрица. Ако има навити моля пишете, щот време не остана :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...