Jump to content
Guest da6kata

The Fast And The Furious 4

Recommended Posts

Guest da6kata
Трейлъримам го трейлъра в HD преди да го качат в YouTube , обаче не можах да го кача да го видите та ако някой има желание да свирка да го му го пратя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оппааа да я изровя тая тема, защото вчера гледах 'Бързи и Яростни 1'(за 46ти път :D ) и направо като гледам тея купета 5та генерация(в началото) как съскат злобно, много се надъхвам... абе въобще от целия филм :D ам какво става сега ще излиза ли 5-ца на филма? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се правят седмични срещи в киносалоните. Нямам търпение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

100% това ще е четвъртата подред фентъзи-боза :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То затова е кино ,да е фентъзи а-у :D Ако е реалити ,нали се сещаш колко човека ще се изкефят. Ще е интересно и ще има пак яки коли да гледаме ,пък като почнат да показват как вървят е дразнещо ама нищо ,ще го преживеем.

Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На фона на филмите, кито излязоха последната година, колкото и да е тъп и фентъзи пак ще го гледам. Аз тия дни изгледах първите 4 части.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да отбележе.Един ден ме прихвана нещо и си казах,ох как ми се гледа нещо със красиви коли (Хонди),и се сетих за бързи и яростни.Изтеглих си така добре познатите 3 части който съм гледал много пати,и се възхищавам на красивите коли!За 2 дена изгледах и 3-те части,а иначе аз 1 филм гледам по 3-4 дена!Днеска изгледах и последната част и ми стана малко кофти,защото не исках да свършва,но след като ми казахте,че има и 4-та част ми стана супер яко!Пуснал съм го да се тегли и още тази вечер ще го гледам.Не знам как така не съм разбрал до сега,че има 4-та част......П.С.Имаш да пиеш доста бири от мен за този линк!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...