Jump to content

Recommended Posts

В неделя ми идва колата от хонда фугел (акорд 97 2.0-131).Интересува ме как се сменя предната решетка на акорда, че не е оригиналната и къде мога да намеря предна решетка в Пловдив и на каква цена?Как става регистрацията на кола , че не съм регистрирал скоро и бързо ли става?Интересува ме къде в Пловдив мога да я обслужа качествено? БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО КОЛЕГИ!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stanimir

Хи, За решетката не знам, но регистрацията става относително бързо 2-3 часа. Ако отидеш към 13.00 - 14.00 е по-добре(или поне беше преди няколко месеца).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А необходими ли са някакъв превод на документите от Германия или с документите на колата отивам в кат и получавам талона с номерата и после си отивам в данъчното за да си я регистрирам?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябва ти превод на документите :oops: ако искаш мога да ти кажа къде да отидеш за да минеш тънко: като минеш подлеза преди пешеходния мост, от лявата страна пише "преводи" в една стара къща е, на втория етаж. на мен ми струваше нещо от сорта на 5лв, докато съм чувал от познати че са давали и по 30лв :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябва ти превод на документите :P ако искаш мога да ти кажа къде да отидеш за да минеш тънко: като минеш подлеза преди пешеходния мост, от лявата страна пише "преводи" в една стара къща е, на втория етаж. на мен ми струваше нещо от сорта на 5лв, докато съм чувал от познати че са давали и по 30лв :P

Благодаря ти колега в понеделник сутринта ще отида да ги преведа ,а имаш ли идея за колко време става превода?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest guni

Трябва ти превод само ако договора ти за покупко-продажба е на чужд език, иначе няма нужда. Мойта я регистрирах преди няма и месец в софия, а за бързината на превода всичко зависи от служителя и хората които чакат пред теб.Успех :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да де, договора за покупко продажба се превежда и там още нещо имаше. ама тя мадамата знае кво ти трябва, само като и кажеш. носи си всичките документи за всеки случай. иначе аз за превода чаках 1 час май ... нещо такова.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много колеги,ще видя какви ще ги свърша в понеделник!А за предната решетка някои може ли да ми помогне или да чета в дебелите книги?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...