Jump to content
Muggs

Кой, кога ще ходи на море?

Recommended Posts

заминавам на приморско до 24.08. Ако има некой 0888170215 - цветомир

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

заминавам на приморско до 24.08. Ако има некой 0888170215 - цветомир

Мернах ти машинката там, ама тела го нямах тогава. Но пък се намерихме с Куче Дукс-а и с Кико! :blabla: Бая Хонда-Приморско си направихме!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Аз заминавам утре и до първи септември няма да ви тормозя, а за да мога да си почина само ще спомена че ще съм по южното черноморие ;) , който ме познае познае ;) Така че спете спокойно деца ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях за 2 дена във Варна, приятно много. Плажа на "Слънчев ден" не е никак лош. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

заминавам на приморско до 24.08. Ако има некой 0888170215 - цветомир

Мернах ти машинката там, ама тела го нямах тогава. Но пък се намерихме с Куче Дукс-а и с Кико! :lol: Бая Хонда-Приморско си направихме!
Брех, къде сте се намерили, аз мернах само една черна 5та с лепенка РВ 8123... Цяла седмица беше паркирана на съседната пресечка ма не се засекохме :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бая Хонди имаше и в Китен, ама с лепенка така и не видях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest skylinkata

И мен днеска ме отвява вятъра в Приморско на лагер да се потренира малко и там, не може иначе ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

случайно на черноморец. 10 мин. във водата и после на бачкане :>...догодина пак!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lalchev

Аз бях на Черноморец и околните плажове и къмпинги. НЕ ходете на Дюни! Мизерията по плажа и във водата е огромна! НАправо ми се плачеше. Аркутино е най-добрия плаж в района.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях на почивка в Италия. Почти всеки уикенд съм о/о Бургас, че жената е от там: Иракли, Поморие, Черноморец... С много Хондели се разминахме, доста поздравих със скромно V или помахване. Но нямам лепенка и 1 вид съм инкогнито по пътя...Чета, че доста хора са ходили към Синеморец. Преди 2 г. ходих за последно до Силистар - пътя още ли е неприлично разбит и тесен? Искам да отида пак, но ми се свиди да чупя колата из тези дупки - offroad-а из Иракли ми беше достатъчен за тази година.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...