Jump to content
Mr.OFF

СЗ-Хонда-Среща/Парти

Recommended Posts

Еми рейсъра@конова да пусне нова тема... те хората сигурно си мислят, че още обсъждате как е било на баните;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте другарки и другари!

 

Що отварям дума в таз тема пак ли? ...мда, резонен въпрос. Ето ги и разумните (надявам се) две причини:

 

 

1) Направих си тия дни труда да събера представителна за мен извадка от снимките от джамбурето в Баните... подредени в хронологично-тематичен ред (каквото и да значи това :) )... качих ги в Гугел Пикасата... и реших да ги споделя със вас. Ето я линката, откъдето може да се отвори албумина:

 

СБОРНА КОЛЕКЦИЯ ОТ БАНИТЕ (снимков матурял)

 

Иначе - винаги ми е липсвало нещо такова като съм разглеждал снимки от различни проведени мелоприятия в албуми разпръснати из постовете... И тъй като конкретно на Баните партиту беше изключително яко и запомнящо се, реших, че ше си направя колекцийка от сминки... И ей я на...

 

 

2) Кат си играх с таз извадка от снимки и са присетих за скорошния призив да се измислят некакви съревнования за следващия път, че да се печелят още награди :) (Дида май беше?)... И ми придойде на ум следното нещо - можем да правим съревнование "НАЙ-ЯКА СНИМКА"...

 

Кат мине конкретното парти в рамките на около седмица са номинират снимкити (напр. всеки желаещ да номинира снимка да има право да номинира 2 снимки). Кат мине седмицата - прай са една анкета с гласуване за номинираните снимки - пак около седмица отворено... и победителят е избран... Хубавото е, че може да даваме 2 награди - една за автора, а другата за модела (ако има модел... а ако пък са повече от един "образите" на снимката - да си я поделят). Какви ще са наградите? Мисля, че можем да сме достатъчно креативни да измислим както матурялни, така и морални награди... могат да се обявяват още преди събитието, за да е ясно навреме...

 

И тъй... За пример мога да дам отминалото парти в Баните... Като е качествено партито, със сигурност има попадения, които да учавстват в конкура :) ... ЕТО НЯКОЛКО ПРИМЕРА, които биха могли да са номинирани и спокойно всеки от тях би могъл да е победител (подредбата тук е случайна):

 

 

Публикувано изображение

 

 

Публикувано изображение

 

 

Публикувано изображение

 

 

Публикувано изображение

 

 

Публикувано изображение

 

 

Публикувано изображение

 

 

(тук най-долу една снимка не ще да излезе... не знам що дава грешка... ей тая)

Поздрави!

 

П.П. Край, отидох да са записвам за продълженийту!

Редактирано от ian

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Янееее ... разцепиф са по шевувити да са хиля .. с тия коментари под пиксовете ! :) Идеята е култова ... само трее измислим наградките за папараците и моделите ! Аз съм ТВЪРДо ЗА !Следва продължението .... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Янчооо, като разгледах снимките се върнах пак на партито! Евала за труда и дар словото! Ама от тея снимки не бих могла да номинирам само една или две - искам всичкитееее! Оставям на по - креативните личности да измислят наградите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мухахахахаааа... много се радвам, че вий харесала колекцийката!

 

Сполай ви за добрите думи :lol::D ! ! !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...