Jump to content
Stef

Търси се Civic 99-00

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Без значение от вида на мотора. Важното е да е с читави ламарини е и останалото разбира се да е ОК :unsure: пари има - дайте оферта за стоката :lol:Говорим за 3 врати, в краен случай купе.

Редактирано от Stef

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=11&t=92718 ето едно предложение че нали каза че пари има :unsure: пък като за колега ще има коментарче

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

опа пропуснах да кажа, че е за един приятел и той предпочита нещо по-стокиначе я знам твоята много добре, но някой друг ще е късметлията!благодаря все пак :unsure:нещо подобно се търси - ще ме извини колегата, че му поствам снимката на колата надявам се :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам сивик 98гд14а4 1.4 16в. 90к.с.ел.стъклаел.фаровеклимацентрално+алармазастраховкавинеткаляти оригинални джанти+ летни гуми клебер на 1мес+комлект зимни пирели на 1 сезонгазова уредба още в гаранциясд алпинтъмно син металик перлаако имаш желание 0885030864 Миленпращам и снимкиа и масло филтър въздушен и маслен+ремък и ролка сменени

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Благодаря колега, но предпочитанията са да е без газ.

Редактирано от Stef

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бройката нарастна на 2 - изискванията са същите и за двата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бройката нарастна на 2 - изискванията са същите и за двата.

Разгледай моята

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

човечеца търси да е след facelift-а , който и на мен лично повече ми харесват промените в бронята и фаровете или нещо такова http://mobile.bg/pcgi/main.cgi?topmenu=2&a...&f1=details

Редактирано от activity

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stef

мерси колега за обявата ще я погледнембройката отново е 1 - девойката си купи А3 1.8 99 г. за ..............10500 :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...