Jump to content
shondy

15.06 - Цяла Европа протестира Подпиши Петицията

Recommended Posts

Все пак цяла европа протестира срещу цената на горивото : Международният съюз на превозвачи от цяла европа ще протестират даже ,само ние ли сме толкова богати ,че си мълчим. Хората в Европа получават 1500 Евро средно заплата и недоволстват от цената на горивото ,ние какво трябва да правим с 250 Евро заплата?

 

ПОДПИШИ СЕ В ПЕТИЦИЯТА : http://www.bgpetition.com/protest-gorivo/index.html

 

Както сигурно повечето от вас знаят на 03.06.08 организирахме протест срещу високите цени на горивото ,високите данъци на МПС-тата ни, лошите ни пътни условия и разбира се ниските ни заплащания Ето линк от темата: http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?t=94738 .

За неговото организиране се обърнахме към всички зайнтересовани авто-мото клубове с цел да се присъединят към идеята и да се постигне по голяма гласност сред обикновенните хора които не посещават нашите страници в интернет. Около 25 клуба откликнаха на идеята ни и се организирахме заедно. Това ,както и самото събитие доведе до много положителни идеи ,в момента се работи съвместно с всички клубове за организирането на официялен съюз на "Авто-Мото Клубовете" у нас. Той ще се занимава с подобен вид проблеми и ще спомага за по бързото ни обединяване. Самият протест получи и не малък отзвук от медиите като ни даже призоваха всички Български граждани към една акция : "отворена капачка" ,към която апелираме и ние.

 

ЕТО ЛИНК ОТ НОВИНИТЕ НА БТВ http://www.vbox7.com/play:d3419e59

ЕТО И СНИМКИ НА СЪБИТИЕТО http://www.bgalbum.com/thumbnails.php?album=11860

 

Много клубове се организираха и направиха протести и в другите градове ,на 4.06.08 беше направен и такъв за Русе ,Разград и Силистра. http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?t=95297

 

Следващата ни идея е да се съберем отново в неработен ден *(15.06.08 - НЕДЕЛЯ) за да се покаже и количество недоволни граждани. Тъй като имаше голям брой хора които неможаха да се включат в първият протест ,точно поради денят му. Тяхното присъствие обаче е ключово за крайната ни цел. Все пак цяла европа протестира срещу цената на горивото : Международният съюз на превозвачи от цяла европа ще протестират даже ,само ние ли сме толкова богати ,че си мълчим. Хората в Европа получават 1500 Евро средно заплата и недоволстват от цената на горивото ,ние какво трябва да правим с 250 Евро заплата? Всички цени и всички услуги се повишават именно от този ключов фактор - ГОРИВО. За да сме по конкретни и да ви покажем ,че имаме право да протестираме ви давам линк и към първата ни анкетна тема в която се обосновахме защо именно цената му е висока. http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?t=94203

Ето и нещото което държа да си залепим на автомобилите си, с него ще изкажем недоволоството си и ще приканим всички ,които незнаят за нашата идея. Искам да помоля за 2 неща. Хората които ще участват да разпространят идеят на близки роднини и приатели за да може всеки който иска да се включи .И второто нещо : всички които не са заинтересовани от темата и нежелаят да присъстват ,да не коментират излишно тук мнението си.

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

бачинка и да протестираме ....на ония им и през....сещаш се,зада има някаква положителна промяна трябва направо шибаното турко-комунистическо правителство да се свали-ако трябва и на сила,крайно време е да им покажем че ни е дотегнало да се гъбаркат с нас и да ни мачкат както им скимне дакато не приложим груба сила няма нищо да се промени;) поздрави от пз

Редактирано от CARBON

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

дакато не приложим груба сила няма нищо да се промени;)

Това е истината. С викове и крясъци нестава ,доказано е от много време. Редактирано от tiankata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този протест организиран ли е, от кой, защото ако няма разрешение от общината, ще ппратят куки и ще пръснат протеста ако трябва и с водни струи! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само една поправка във поста на shondy.....къде ги дават тея 500лева заплата ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги като правите протеста недейте да затваряте основни пътни артерии защота така пречите на себе си и на обикновения човек който просто иска да отиде до работа или да си вземе детето от градината на ония отгоре им е през....че ще спрете движението някъде си,по добре барикадирайте парламента с камани тухли колове,барикадираите им домовете даже, запалете им колите....е тогава ще ги трогнете ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо една граждансак война тогава ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо една граждансак война тогава ;)

ПОМНИШ ЛИ НЕ ДАЛЕЧНАТА 1997,АЗ Я ПОМНА БЯХ ТАМ ПРЕД ПАРЛАМЕНТА И ТОГАВА НАИСТИНА ЗАИДНО ПРОМЕНИХМЕ НЕЩО;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо една граждансак война тогава ;)

ПОМНИШ ЛИ НЕ ДАЛЕЧНАТА 1997,АЗ Я ПОМНА БЯХ ТАМ ПРЕД ПАРЛАМЕНТА И ТОГАВА НАИСТИНА ЗАИДНО ПРОМЕНИХМЕ НЕЩО!!!
то пак се налага , само не знам какво чакаме ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JoroHondata

Колеги- там съм в неделяа що се отнася до работните заплати- на повечето хора заплатите са "сравнително добри" (над 500 лева според мен)- и не си дават много зор за стачки, но аз не съм един от тях- едва ли има по- ниски заплати от тези в БАН...Тази подигравка с хората все някога трябва да спре...политиците ни нямат вече никаква съвест

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bobchu

всички в това правителство са апсолютни ;) и за това разрешението на проблема с тях трябва да стане със ;) !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕТО И СНИМКИ НА СЪБИТИЕТО http://www.bgalbum.com/thumbnails.php?album=11860

Къде са снимките които се правиха на самия паркинг пред Ал. Невски? Нашите коли дека са? Хондите липсвуват тук, а имаше фотографи. ;) На 15ти сме пак на протест. Аз още си карам със старите листове, ще разпечатаме и от новите. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Там съм, този път предварително ще се подготвя и ще залепя листа! :worthy:п.п. И наистина - къде са снимките от Ал. Невски?

Редактирано от Morridina

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също ще присъствам! Ще викна и всички които познавам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз идвам след парти вечер направо там ще се запътя :unsure::lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде колеги, аз след малко тръгвам.Дано този път поне се съберат повече хора....но много се съмнявам. На нас българите и 10 лева да ни направят бензина, няма да се мръднем. Само ще си псуваме по форумите...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предният път бях там, сега нямам такава възможност поради финансови и времеви причини. Искам само да попитам инициатора: Питат ме хората наляво-надясно от къде да вземат такива лепенки, с които се разнасям и аз из града /оставил съм си онези от протеста да седят/. Спират ме по кръстовища, даже в ЕКО-то, в което зареждам, ме попита един служител от къде да вземе за да раздава на клиентите! Та, кажете какво да им казвам на хората!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейтесъжалявам, че присъстваха толкова малко колеги от нашия форумАко си седим по къщите, политиците няма как да разберат, че има нетърпимост от народа...Доколкото разбрах, следващия протест ще бъде на 29.06.08, но часът още не е уточнен.Аз ще бъда там, елате и Вие- стига сме писали- да покажем, че има хора, които мислят за България и за народа в нея

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз видях точно 3 хонди на протеста...Жалко колеги, излагация от всякъде. Може би и в неделя работим и няма как да присъстваме :thumbs1: Поздрави на Жоро и на колегата със черния хеч, който не успях да го засека.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина много слабо.За пореден път съм разочарован от Хонда форума...като че ли всички тука сте със Civic Hybrid :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, виновен съм... дори не бях разбрал, че днес е втория протест. За предишния си знаех, и отидох въпреки делничния ден. Но за днешния не знаех и бях уговорил други планове.П.П.: Между другото, нямам пари точно сега да карам колата, и от два дни не е мръднала от долу. Но щях да я запаля за протеста де.Простете колеги, не съм разбрал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
днес от 19ч в централната емисия на БТВ има отразен протеста.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...