Jump to content
lazarov

Моето ново малко зверче

Recommended Posts

Преди четири дни си купих хонда лого от Дупница.Страхотно автомобилче,удобно,комфортно и се управлява като детска играчка.Никакви забележки по външния вид.Но по механиката ми казват са необходими някои неща,а пък аз не съм много в час.Бихте ли ме посъветвали за масло,ангр.ремък,въздушен и маслен филтър,ролка към ангр. откъде да ги купя,колко струват и къде да ги сменя.Колата е на113000км произведена 1999г.Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stanislav stanchev

най-добре отиди в сервиз ОМБРЕ - до Автогара Юг - отдалеч се вижда.тел:963 40 15.Това е сервиза за HONDA!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за да нямаш ядове,за да не плащаш безмислено скъпи части(бултрако) и за да останеш доволен омбре е сервиза има и в дружба-2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за да нямаш ядове,за да не плащаш безмислено скъпи части(бултрако) и за да останеш доволен омбре е сервиза има и в дружба-2

Благодаря ви ,някакъв тел. за връзка има ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=12278Тука са и двата сервиза.Втория е в Дружба 2На 10 м по надолу от входа на теца и от другата страна на пътя И вообче не се чуди ами отиваи направо там ако искаш качестени чати и добро обслужване. Редактирано от RikoV

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lazarov

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=12278Тука са и двата сервиза.Втория е в Дружба 2На 10 м по надолу от входа на теца и от другата страна на пътя И вообче не се чуди ами отиваи направо там ако искаш качестени чати и добро обслужване.

Ееееееееееееееи направо сте жестоки.Такава скорост и желание за помощ и подкрепа няма никъде в тази държава.За мен е чест да съм част от приказния свят на хонда и нейните фантастични фенове.Благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко трудно се оправям с това къде да пиша,но ще се науча.Предварително ви благодаря за търпението.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...