Jump to content
plamen04

по нисък акорд '97 от стандартните

Recommended Posts

проблема може би е в самовнушението ми, затова реших да питам аверите маниаци от форума за следното:взех си преди 3 месеца Акорд '97. смених и ангренажните ремъци /без ролки защото били хубави/ масло филтри и налях фреон за климатика-оправи се. др по нея като се замисля е само малко изгнило по веждите отзад ама с една щета каското го оправи. като я купувах не забелязах че е по ниска от стандартните. може би и това ме грабна в нея и я харесах. нещо по окачването е правено за да слезе толкова. гумите и са 195/60/15. дуржа ги на 2.1 атмосфери. но ми се струва че ако сложа по високи гуми ще вози по-меко и ще се вдигне самата кола малко. предлагат ми 4 ползвани мишелин еднакви 195/65/15 и аз да си дам моите 2 195/60/15. да го направя ли? да не вземат да опират? да не вземат да друсат повече?иначе колата е страхотна:thumbs1: сложих и газов инжекцион, а човека който го монтира кара същата и казва че е пробвал и др варианти на алтернативни горива и уредби ама само това е уредбата според него. мисля че е прав.акорд в певод означава хармония - няма кола която да е тплова красива и всеки тунинг да стои излишен и грозен. линията и е страхотна и навсякъде се обръщат за да я огледат.благодаря предварително за отговора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...