Jump to content
ivailoradoev73

някои да ме открехне

Recommended Posts

абе общо взето скоро се сдобих с хонда 1,5 сивик значи доколкото се ориентирам двигателят е d15b2 някои били ме открехнал коя версия и въбще всичко свързано с този двигател

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

използвай търсачката или поне дай информация коя година ти е колата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D15B2 1493 16 DPFI 75 x 84.5 SOHC - 88-95 Civic DX, Civic LSi 90@6000 119@3000! до тук добре колата е 91 год двуточково впръскване до тука много гот ама коя генерация е въобще не отбирам а ми трябва инфо по простата причина че ще се наложи да я ремон тирам,нещо пуши доста лошо като я изфорсираш абе лошо ама какаво да се прави софия е пълна смошенници а аз попаднах на един точно такъв но маината му сега искам да си направя колата и да и взема душата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом е 91г. значи е 4 генерация!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Aphex

Щом е 91г. значи е 4 генерация!

Ааа колега тук не съм съгласен с теб...Моята е '91 края но по всичко си и личи че е 5-та Г

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Септемвери 91 - септември 92 всички Хонди в този диапазон се водят с дата на производство '92. За автомобилните производители годината е от септември до септември.

Този момент го пропуснах :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

ако е като аватара на winx значи е 5ген, ако е малко по-ръмбава е 4 ген :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ivailoradoev73

пичове мерси ама сега ми предстои даси копувам сегменти та да ми пропоръчате магазин с доказан произход а за генерацията явно е четвърта а за проблема с двигателят мие малко странен като я карам леко и спокоино не пуши ама изфорсирам ли правя димна завеса до сега съм карал мазда ама тя никога не се е даржала така но как то и дае явно ще цзепя двигателя да видя хавата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...