Jump to content
Guest Tino

Помогнете с малко инфо ако можете ;)

Recommended Posts

Guest Tino

Колеги , трябва ми информация за новото ми попълнение в автопарка ;), а не мога да намеря нищо , или незнам каде да търся незнам :D......... Колата е сивик 3г. 87г. японско изпълнение с обратна дирекция , Мотора е ZC а рамата е AT-1200477 , Това тире между буквите и цифрите го има и на рамата незнам дали трябва да се пише.Колата е с климатик и хидравлика междудругото. Утре ще пусна и снимки на рамата и някой други работи. Благодаря ви предварително ;)

Колега не мога да ти помогна , НО ИСКАМ ДА ГО ВИДЯ :tooth: Ето това е най-голямата мания за мен !!! Евала !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за новата придобивка! Тва е топ версията на сивика от тия години и доколкото знам е предлагана само за Япония и е доста рядка. АТ е нивото на оборудване(АТ е за сивик, AS за CRX - топ версиите само за Япония) Даже във вин-а мисля че трябва да са означени като JHMAAS.... За сега толкова мога да помогна - направи малко снимки на номерата на мотора и рамата може и да мога да ти кажа още нещо. btw и в мануала въобще няма такова съкращение като номер на рама.Най-точното и изчерпателно инфо за Сивик3G/CRX1G e www.redpepperracing.com

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво стана? Намери ли си каквото ти трябваше? btw има ли други екстри - ел.стъкла, дигитален километраж, trip computer? КАто намериш време плс пусни малко снимки, много бих искал да я видя тази кола :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOSS`HOGG
Отговорено (Редактирано)

Ето и снимките . Ако някой намери инфо ще съм благодарен :) Предстои реставрация в абсолютно оригинален вид , но да видим до къде ще ми стигнат силите.

 

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Редактирано от BOSS`HOGG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелееее човек не знаеш на какво си попаднал! Не стига че АТ са доста редки, а ти си оцелил и special edition! Civic/CRX F1 Special Edition са пуснати по това време заради успехите на Хонда във F1. Твоята кола е една от най-запазените(ако не и най-запазената), която съм виждал досега от тази серия! Ето и брошурите А на вратата и под стъклото пак ли пише само този номер AT-1200477?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еййййййй колега тя била ебати юбилейката таз мойта баба :rolleyes: значи ще трябва да се заема сериозно с реставрацията. Мнооооо ти благодаря брато жив и здрав. А за вратата и под стъклото утре ще погледна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той ли не знае на какво е попаднал :rolleyes: ,друг е въпроса колко има да ме черпи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен да ти пожелая успех с реставрацията друго не ми остава :) С удоволствие ще помагам с каквото мога

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм,сега като реставрирам изцяло ВТ-то ще направим една фотосесия с двете машини :tooth::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа ще бъде мнооо култово , две уникални коли на едно място :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...