Jump to content
Guest manniakk

Търся Del Sol

Recommended Posts

Guest manniakk

Оглеждам се за Хонда дел сол. Задължително да има клима. Желателно е да е черна и да е във възможно най-сток вид. За предпочитане нов внос, не държа да е регистирана или да са и сменени консумативите. Ако имате или можете да ми внесете праайте оферти на лични. Може и бартер за Опел тигра, ако някой иска (с доплащане естествено от моя страна) :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Animal
:blink: Радвам се че се осъзна жена ти. Търси и с ел. покрив като опция, много по-зарибено е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ReSPecT

Тук в стара загора има един червен с черен капак мн запазен с ел стъкла огледала малкия прозорец отзад и тои е ел само покрива не е ел. с клима е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук в стара загора има един червен с черен капак мн запазен с ел стъкла огледала малкия прозорец отзад и тои е ел само покрива не е ел. с клима е

имам дел сол 160коня с клима и ел таван 7700лева 0885841328

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук в стара загора има един червен с черен капак мн запазен с ел стъкла огледала малкия прозорец отзад и тои е ел само покрива не е ел. с клима е

имам дел сол 160коня с клима и ел таван 7700лева 0885841328
Бартер за Прелюд 160 коня искаш ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ще продавам един след 10 юли черен,няма клима и ел таван,клима си слага6 за 300лв и си готов...ел таван само тежи...имам страхотна музика в него,12'ка бас зад седалките с обърнат магнит невероятно изглежда...има си всичко дел солчето и е черно...мн запазено никакви дефекти по ходова част двигател интереиор...6900 е твой...ако имаш интерес драскай :P чао

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...