Jump to content

Recommended Posts

ама ти сигурен ли си че има ABS автомобила ти? ако да значи не работи:o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vex

Като дадеш на контакт, трябва да светва лампичка за ABS - самодиагностика.До кутията за въздушния филтър, трябва да имаш още една малка кутия с бушони за ABS.Когато се активира ABS, значи някое колело е блокирало при натискане на спирачки, и се усеща ритане в педала на спирачката когато ABS-а освобождава колелото и се чува механично тракане от самия ABS.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest borko 30

И лампата ми светва като паля и кутия с бушони имам до филтъра ама досега педала не е почуквал или някви други работи!Може ли да не работи нещо по системата :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засилваш се умерено (40-60км/час) на сух асвалт и натискаш спирачката докрай. При мен в първия момент блокират колелата и педала се връща малко и отблокират. Нямам лампичка за АБС.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре като отивам за работа ще го пробвам това и ще пиша за резултата !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Е много по лесно ще хлъзнат ако е на чакъл или мръсен път, на сух асвалт трябва повечко скорост и повече натискане. А и до колкото съм чувал ABS-а не включва под определена скорост (30-40 км/ч) но не съм го пробвал.А ако има някаква причина да не ти работи ABS, лампичката няма да ти угася след като запалиш.

Редактирано от vex

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работи авс-а колеги!Неска с 90 км в час натиснах рязко спирачката и взе да се чува прещракване като от зъбни колела и педала взе да се връща!Спря колата на 5 метра без да се хързулкат гумите ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...