Jump to content

Recommended Posts

а3 пък имам и книжка и хонда ама мен ме няма :Д :Д :Д :tooth: хахах

Даи аз 6те я покарам 4е да не се заседи много :) Редактирано от ванко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утиди до вкъщи , ако успееш да се вредиш от баща ми ... земайй яяяяяя :Д :Д ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еиииииииии тая тема се размърдала малко бе.Кво стаа как са машинките стегнахте ли ги за зимата.Аз почти съм готов.Махнах спортните пружини и джантите и вече мога да влизам в зимния оффроуд.Лятото си е яко ама като зимното дрифтиране друго по забавно няма.само тряа малко повече джанти да си приготвиш и няма ядове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре,че съм аз да пусна някой брумбар,че да се размърда темата ... момчета другата седмица почвам да правя дзвера ! ... Влади ти нямаш ли капак да ти броя 100 лв и да го земам,който знае за някоя част да каже докат не съм отишъл да пълня гушата на непознати :newbie:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другата неделя ще има ли среща бре Шуменции :lol: .Че и ас да се вястна тоя път :lol::punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги някой случ1айно да е ходил да я види???http://www.mobile.bg/pcgi/printdet.cgi?id=11226768428865375

Ако те интерасува може да се види в какво състояние е да не се разкарваш излишно.Пък ще почерпиш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другата неделя ще има ли среща бре Шуменции :) .Че и ас да се вястна тоя път :):)

Може ама маи не е за паметника времето и трябва да измислим нещо друго.Даваите идеи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става ама ще позамръзнем сякаш.Аз снощи го направих тоя номер с дрифта

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ас още съм със 16-ки с летни гуми трябва да се приготвя за дрифт :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги някой случ1айно да е ходил да я види???http://www.mobile.bg/pcgi/printdet.cgi?id=11226768428865375

Ако те интерасува може да се види в какво състояние е да не се разкарваш излишно.Пък ще почерпиш.
ако може някой да я погледнеще ще съм благодарен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еи харабиата туи не е ли на цонио хондата.цената беше 1600 после 1400 сега 1100 утре може да е подарък последно като се возих беше доста раздрънкана сега незнам как е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте момчета, ще приемете ли още един фен на марката? Каде и в колко си провеждате срещите?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега добре дошъл,колкото повече толква по добре.Срещата по принцип е последната неделя от месеца,но не знам тоя месец къде ще е мястото и къкъв час ще е удобен за всички.Колеги някакви идеи за ттоя месец?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,няма как да не те приемем щом караш Хонда:confused: Честито за придобивката.Попринцип се събираме на информация на паметника.На 30.11.2008г.(неделя),ако можем се качим до горе в 13:00 часа.Ако не ше видим.Следи форума до събота и ще разбереш:confused::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще си дойда и а3 ще гледам да съм на срещата хах .... Как няма се качим е , а3 ще ви бутам на горее ... като една джипка съм :Д :Д хахаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ще побъхтам по стапалата за спорта :lol: пук,ако някои реши,че му трябва компания в колата можи да ме земе с него :):) ...Утре ще купя и два чисто нови радиатора и я почвам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ще побъхтам по стапалата за спорта :lol: пук,ако някои реши,че му трябва компания в колата можи да ме земе с него :):) ...Утре ще купя и два чисто нови радиатора и я почвам

ще се смилим над тебе да не варвиш пеша аде са. Даже може да ти дам да караш ако обещаеш да не оставяш половината кола по завоите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз дидко мога го вържа отзаде с едни ски , та да си дрифти на воля :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ше си дрифтиш ли бе пи4 :P :P :P каска искаш ли ще се ка4иш със някои никои няма да те остави :rolleyes: аидееее наближава :P:mellow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дано поне да падне малко сняг до неделя за да се изкефиме повечко

Редактирано от HondaDelsol

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дано щот мен ми обещаха да ме дърпат със ски нагоре :mellow::rolleyes::P ....тоз црх не го ли кара и момиче

Редактирано от ДИДО

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дано щот мен ми обещаха да ме дърпат със ски нагоре :););) ....тоз црх не го ли кара и момиче

да кара го и жена ми ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да нека падне малко сняг ама да не превземаме канафките, че ще намалеем докато стигнем на горе ... а Ти Ифкоо Ако се качим , след това ще ти създам работа незабравяй ;);) btw ДелСола е много як ! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли и аз да дойда,само че с една Тойота(много прилича на Хонда)!?На декемврийската среща ще съм с Рекса.ПС:Червеният ДелСол е на комшийката,а комшията да не се ослушва и да и купи две еднакви гуми за отзад :rolleyes: !ПС2:Комшията кара БМВ,затова ще трябва да почерпи всички за да го признаем за хондаджия :cool: !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

глеи кви сте :Д сега човека няма да се качи заради вас

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли и аз да дойда,само че с една Тойота(много прилича на Хонда)!?На декемврийската среща ще съм с Рекса.ПС:Червеният ДелСол е на комшийката,а комшията да не се ослушва и да и купи две еднакви гуми за отзад :( !ПС2:Комшията кара БМВ,затова ще трябва да почерпи всички за да го признаем за хондаджия :( !

няма проблем ще черпя ше взема една торбичка с бонбони :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

понеже гледам 4е пак има недоразбрали ;) ото4нявам сре6тата е на 30.11 от 13:00ч. на паркинга на паметника мисля 4е времето го дават прили4но и няма да е проблем поне да се съберем на открито пък после 6те се види на къде да ходим ;) Важното е да сме много хондаджии и хондаджиики и да става купон :blink:;);):blink:

Редактирано от ванко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗЕМЕТЕ НЕЩО ЗА СНИМАНЕ 4Е НЕ ВИДЯХ НИ ЕДНА СНИМКА ОТ ПРЕДНАТА СРЕЩА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми то няма6е и какво да се снима миналия месец бяхме само 2 коли :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срам ме е да идвам на хонда събора с swifta иначе като изкарам хондата ще се кара ненормално само на вратите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Некаде из телефона ми са :) Ще ги кача идните дни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ади бе даваи снимките аз толкова много да снимах апук тебе да те мързи да ги ка4и6 :P:D:P:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...