Jump to content

Recommended Posts

ТОЯ ПЪТ МАЙ СЕ ПОЛУ4И А?за тези които липсваха: харабията със Д15Б2 седан,наГАЗ, издуха аудиБ4-ка със130кон4ета (явно бяха магарета) и оня избяга.мисля 4е като цяло стана добра среща ДАЙ БОЖЕ ПОВЕ4Е ТАКИВА :lol:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже зимата наближава и не се знае ще можем ли да се качваме на платото,не е ли време да измислим някакво друго място за месечни срещи поне за зимата.И не можем ли да правим срещи по два пъти, вместо веднъж в месеца....... :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest marto.

може и седми4ни може и ежедневни може сякакви стига да има желаещи аз сам навит за седми4ни на някои бар4е примерно предлагаите...777 има яки картофи ;) ;) ;):P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съ6то съм навитак за седми4ни.и на седмиците е уда4но :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest marto.

ЕМИ ТЯ НЕДЕЛЯТА ИДВА БЕ...АЙДЕЕЕЕЕЕЕЕ...КАЖЕТЕ 4АС 5.00 КАК Е :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм навит в 17:00 на 12.10.08 (НЕДЕЛЯ) на СЕДМИЦИТЕ (НА РУМА)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ilkocivic

Приятели кажете кога и къде ще сте да дойда и аз?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мо4ета 26-ти наближава апък аз не виждам да се дига тая тема аиде да направим един голям UP :D да видим кои 6те идва времето маи 6те е слун4ево да се суберем една голяма гвардия японкаджии :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз може се мерна на тая :huh: Стига времето да е хубаво ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ДИДО

пък аз вече сум пешеходеч хондата за сега не става за нищо.......то ко може да се очаква от мухлио като мен :rolleyes::P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vladimir1

Може и а3 да се къча да се разходя по стъпалата ... Дърво май двамата ще се качваме на горе по стапалата :rolleyes: хахах

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ванко

пък аз вече сум пешеходеч хондата за сега не става за нищо.......то ко може да се очаква от мухлио като мен :rolleyes::P:P

спокоино 6те те повозом на някоя друга хонда за субирането докато твоита излезе от бокса:censored:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега видях ти хондичката като я прибираха точно се пусках от паметника надолу лошо изглеждаше ударена отпред дано на теб да ти няма нищо :no: Утре ако е по-рано може и аз да дойда че следобед пътувам...отново

Редактирано от Stefan Lalev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

13:00ч. на паметника ако вали на седмиците ;)

Редактирано от ванко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ako някои не е сугласен с предложението за седмиците да казва при дъжд къде му се ходи за мен няма зна4ение седмиците го казах за6тото там ходим по принцип ;)

Редактирано от ванко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest harabijta

малко по зле е от моята след моя удар пак отляво.Всъщност е доста по зле.И ко прайм по въпроса?Сякаш кадърен тенекеджия за 1 седмица и е пак в играта.Че няма и да личи даже.Аде ближи си раните и звънкаи ако имаш зор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей много шуменци в тоя форум, един бивш голфаджия може ли да дойде да поизплакне око на някоя среща?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги как мина последната среща 4е ме нямаше в българия и не можах да дойда изтървах ли много ?ка4ете някоя сним4ица... гледам малкия се е поодарил ,на срешата ли стана?дидко добре ли си има ли ти нещо?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей много шуменци в тоя форум, един бивш голфаджия може ли да дойде да поизплакне око на някоя среща?

всичкин са добре дошли само да се овеличаваме.Аде честито че си се отървал от голфа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да марто нямам наранявания само горката ми женица и се видя корава оградата ... ще му обясня на тоя завои следващия път .... да се съобразява малко се пак хонда минава по него :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха аз ли съм дърпал ръчна :? :rolleyes: аз даже нямам ръчна мойеби сама се е поднесла колата.......и тъи де каква ръчна съм дръпнал !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета,на ква цена са радиаторите за охлаждането на моя сивик доло горе и ако някои има да се разберем нещо че малко по малко почвам да я правя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

GeFi имаше радиатор ако искаш звънни му да го питаш дали седи. На народна цена е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да ти отговоря сместо него ... Продаде го :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарък направих на един колега , за 30 левчета мисля че го дадох(ама вече ми писна 2-3 месеца стоя в нас) :) Останаха ми само алтернатор и стартер , и някви букси и болтове и други глупости :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а3 пък имам и книжка и хонда ама мен ме няма :Д :Д :Д :( хахах

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...