Jump to content

Recommended Posts

Guest anikolov

Честито и със здраве да си караш Витекчето :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest harabijta

братле колко обикалях покраи тая кукла в кьщата ако знаеш амаи пусти две врати не ги ща и това е.Честито и умната.И да не забраиш за срещата че ще се засечем о града някьде. аде спорна. някои да помогне тьрсй спешно деоко за д15б2.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

скоро мисля да го сменям моето, но от сега нищо не мога да кажа, ако излезе нещо ще пиша на ЛС

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишете ме и мен на 29.06.08 1300 :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е посьбрахме се маи тоя пьт.Ся да видим колко са сериозните и да се сбереме повечко до др. неделя. АИДЕ ЗАРИБЯВАИТЕ:(!:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да благодаря на Шуменския отбор за оказаната помощ вчера след обед.Стабиларки сте големи:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest harabijta

напраих флаерки и утре ще ги прьснем из града.Ако има желаещи да кичат града да пишат тук или на GSM0895777798ДА ЗАРИБИМ ГРАДА.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Devil_RX

Дай флаерки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest harabijta

кога и как да ти ги дам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GeFi

Викам си тоя човек как влизаше в форума :) Да му драсна дал е стигнал благополучно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се броим ли че жреме не остана.С мен са още трима. Трйа да станем поне 15.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая нощ дваисетина флаера отлетяха по машинките из града да видим утре ще има ли интерес кьм тйх.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм там пак с колегата от предния път , че да нe вися сам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest harabijta
:D :D :D:lol::D :D :D :D хе хе хе. хе сме толкожа несериозни мои.ще се получи ще видиш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво момчета:D Дано да се получи нещо:lol: Преди малко и аз съм получил покана :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехееее бравос колеги много от давна ми се върти в главата такова нещо,самоче на последак не ми оставаше време даже да влизам във форума и вчера гледам на чистачката призовка :D разгъва и ко да видя призовката не е от полицаи а от съклубари :lol:.Надявам се да успея да доида щото него ден съм нощна...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GeFi

Колеги прочети правилата на форума моля те и следващия пост нека бъде на български! Иначе организацията ми харесва щом и майка ми ми звъни и вика "Аз като имам Флаерка поканена ли съм " значи всичко е 6 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде стига приказки, малко остана. Извинявам се, че номожах да взема и аз да хвърлям флаери но....Срещу моят блок има един колега с Прелюд мисля, че 2г. и сега си докара някакъв невероятен Акорд. Хвърлете му едно листче.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest marto.

кажи адреса да му пуснем писъмце

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пропуснали сте и един надзверен сивик 5-та,ама ас тая вечер като отивам наработа ще му сложа моито писамце понеже мен два пъти сте ме приканели :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За неразбралите :Място: Паметник 1300г , Информация на паркинга :lol:Дата: 29.06.2008 ;)Час: 13:00 :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета дори и да вали аз пак съм там :lol: надявам се да не сте от захар и да доидат сички дори и да вали .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

по добре да вали 4е нqма да умрем от жега поне.Пьк и по добри рь4но ще стават.ПС.изчукахме пораженията и малкия ми инцидент почти не личи.Имаме и нож жнос ЦРХ тая вечер пристигна от германия. Утре ще ви зарадваме с него горе. Продава се.

Редактирано от harabijta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GeFi

Утре автокъща ли ще има горе ??? Ако ще се предлагат стоки и коли не ма бройте :D Не заради друго ама не е това смисъла на срещата ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сори ако е прозвучало кофти последното, ама покраи нас може да се завьрти и някои друг ашлак кат нас готов да се включи в отбора ни момци.Пьк аз не знам по добьр омдел на хонда от ЦРХ и по добре да остане в шумен и да идва редожно по срещи отколкото да отлети на др. краи на бьлгария и да не го видим повече. Не знам за вас но за мен тоя саит е секта и искам не да четем за срещите не др. а да не смогваме да пускаме снимки и теми ,за наще срещи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човекът с Прелюда и якия Акорд ми е добър приятел,но ще отсъства от града.Колегата,,Харабията,,ако караш черен Рекс с вишнави брони и джанти се обади да ти върнем капачките от джантите(беха на местото на инцидента).Относно срещата-ще намина и аз с мойта дърта кочина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest harabijta

карам д15б2 седан мои.Какжо е станало с тои рекс

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мммм хубава среща се получи по едно време може и над 20 хондета да сме били :) Имаше и фотографи нека да пуснат снимки :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз изброих 25. Чакам снимките аде фотографи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога оспяхте да се приберете и да пишете. ;) Аз имам само две три снимки и то куци, но довечера. ;) Събрахме сеее:P! :) п.п.След малко пак сме горе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://img.data.bg/i.php?show=1029412&ctrl_id=gjvk9o#img http://img.data.bg/i.php?show=1029418&ctrl_id=ly3nuz#img АИДЕ МОМЧЕТА И ОТ МЕНЕ ДВЕ СНИМЧИЦИ...Наистина беше много хубаво,а и пак ще има надявам се и тогава трябва да имам книжка ;):);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest harabijta

В интерес на истината не очаквах да се сьбереме толкова народ.Браво.малко не можахме да пробваме кои колко ходи ама се видяхме поне.Мен лично групата ми допадна и смятам че ще продьлжим да се сьбираме. И мое си направим гонки другия пьт.Поне няма да се гледаме като телета по светофарите вече. ;):lol::);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво на колегите дано и аз успея да доида другия път.вие какво решихте относно срещите кога ще ги правите последната неделя или предпоследната.да знаем от ХОНДА ФЕН КЛУБ РУСЕ кога да ви доидем на гости.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми то последната неделя на другия месец се пада на 27 а пред последната на 20 ...аз предпочитам последната неделя,но да видим по големите :lol: какво ше кажат аз се пак съм най-малкия и ще слушам по големите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GeFi

Най е добре последната неделя , пък ако искате по на често да се виждаме може си праем седмични :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BoykoBorisov

Като ти пристигне двигатела може да си правим с тебе и ежедневни:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...