Jump to content
Restless

Как се ползва Honda Epc?

Recommended Posts

Пробвах да намеря парт номер за моята хонда по ВИН - но след това излизат едни опции за вид оборудване и регион които ме объркват. Избирайки различен регион излизат и малки разлики в парт номера на частта.Та някой може ли да даде легенда към тези региони?Примерно от Нипартс ми казаха че за моя сивик предни дискове са с парт номер, по програмата която ползват, - 45251-SR0-A10Пускайки ЕРС - парт номера казва че са му непознати?!Пускайки да търся по винми дава 2 номера - 45251-SH3-A00 и 45251-SR3-A10в slhondaparts навира дсичките варианти, с почти еднаква цена... то може би всичките варианти са взаимозаменяеми, ама се чудя?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това са част от регионите.Дано ти помогнат:

KA - USAKB - Belgium, Netherlands, LuxemburgKC - CanadaKE - England, IrelandKF - France, Italy, PortugalKG - GermanyKJ - DenmarkKQ - AustraliaKS - Finland, Norway, SwedenKT - Thailand, Mozambique, Surinam, Korea, IndonesiaKW - AustriaKX - SwitzerlandKY - Arabian countriesKZ - New Zealand

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, и по вина ми предложи KF, а колата е била внесена от Италия :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как може да се определи по VIN-а за кой регион е произведена? Предполагам трябва да е някоя от 7-10 позиция на VIN-а но нещо не мога да намеря инфо. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...