Jump to content

Recommended Posts

Имам един голям въпрос!!! Отдавна наблюдавам форума и искам да задам един много интересен въпрос. някои чувал ли е и знае ли нещо за трета генерация Сивик с двигател EW5 тъи като нищо не намерих за такъв двигател?!... Чел съм за всички други модели двигатели от тази генерация, но не и за него. Ще буда благодарен на всеки които ми каже някаква информация.... :worthy::help:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наистина нищто не знам за този двигател и в нито една таблица за двигатели не сам го срещтал а в талона ми е написан че е 83 коня 6те се радвам на някаква информациа :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре де ми защто ми пише в талона че е 83 коня а тук пише че е 108 много интересно и обарквашто но все пак благодаря мойе би пот капака сам имал едно малко звярче а аз не сам знаел това е хубаво а данака ми е по малак :worthy::help:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
linkРазгледай и целия сайт - вярвам че ще ти е полезен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за информациата наистина ми беше интересно да разбера нешто повече за моята кола защтото я карам от две години а много малко зная за нея а и нищто не намирах в нета благодаря отново точно за този модел двигател

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...