Jump to content
Guest manniakk

Месечна среща - София - 25.05.2008

Recommended Posts

Guest manniakk

Дата: 25.05.2008 Час: 13:00 Място: Зад Булгарплод

Публикувано изображение

 

Ако се реши че срещата ще е от 19:00 нека някой модератор коригира часът :fun: Айде и после идва националната :fun::worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Restless

1  вече не е ли раничко - лятото чука на вратата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest manniakk

Не знам, все още не са толкова големи жегите. Аз нямам претенции. Ако някои админ прецени да сложи една анкета. Лошото е че остават едва няколко дни...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Animal

Нямаше ли да ги правим на Божурище летните срещи за да можем да се дърпаме ние ентусиастите, иначе какво, само ще си седим ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mandylion

Бай дъ уей ...Вчера с Honda Killer & Loopy1981 случайно се озовахме на Божура. Хрумна ми да минем да видим дали пък няма някое мероприятие ...И ... изненада ... :worthy: Вратите бяха отворени, на пистата имаше не повече от 20 коли и макс 50тина души.После ми обясниха, че първите са отишли, видели че има катинар, но не бил заключен, махнали го и влезнали.Имало някакъв дядо, който изглежда е охрана и само ги помолил да внимават.Дали и ние няма да извадим тоз късмет, а?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

All talk , no action! та така... аз съм ЗА среща от 19ч. и тъй като се вижда че си оставаме на булгара, призовавам всички за спокойна среща, каквато беше миналия път!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

All talk , no action! та така... аз съм ЗА среща от 19ч. и тъй като се вижда че си оставаме на булгара, призовавам всички за спокойна среща, каквато беше миналия път!

извинявам се шефке, но това е се едно да ми кажеш карай с 50 ... :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ее точно мислех че ще дойда на тази месечна ама мноо късно .. .аз тогава съм на бал ... жалко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

незнам ама ако са такива температурите като последните няколко дни ше изпукаме там на тоя плац,наи добре ще е някав час след 4 примерно:worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А според БТВ ще вали :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ади решете в колко ще е срещата пък ще видим дали ще се печем или къпем :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм на бал.......ъм.....искате ли да ми спретнете едно ескортче? Понеже няма да мога да дойда на срещата......дали ще може срещата да дойде при мене.... :worthy:;) ;) ;) ;) :help:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЗ СЪМ ТАМ, ИМАШ ЕДНА КОЛА ЗА ЕСКОРТА! ОЩЕ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо май нищо няма да се получи. Нали говорихме за Божурище. Малко монополно ми се вижда решението да не се пробваме дори на Божура. На края ще се разделим на 10 фронта и няма да се получи нищо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AERO-ШМИРГЕЛ

...ще се разделим на 10 фронта

Зони на влияние :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЗ СЪМ ТАМ, ИМАШ ЕДНА КОЛА ЗА ЕСКОРТА! ОЩЕ?

Ощее ;) +1 за ескорта на WaveMastaa ;)Други?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пак агитирам направо на Бужура да я направим срещичката? Да праиме една Анкетка тук или в нова тема, а, зарибени ли сте?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пък аз викам, да престанете да разваляте нещата :cry: Създайте нещо! Искате среща на Божура, пуснете си тема, направете си среща :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Izanagi

Абе шемети , събота и неделя е състезанието в Сливен и Божура май май няма да работи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм на бал.......ъм.....искате ли да ми спретнете едно ескортче? Понеже няма да мога да дойда на срещата......дали ще може срещата да дойде при мене.... :huh::);):unsure::);)

Ми нали знаеш, щом Асан не може планината отива при него. :P Пиши още една бройка към навалицата. :DАма кажи къде да дойде срещата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Aз гласувам за късния час . На тая жега иначе няма да се издържа повече от час . Относно "спокойната" среща .... мисля че е по-присъща за някой друг фенклуб .... Най-добре е да се пробваме на божура .п.с. за ексорта на братчеда и аз съм навит , но ще мога да се включа на по-късен етап , че за едни бал - за други изпити :rolleyes:

Редактирано от Rust

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте ся! На кой му са ходи на божури6те да сипва 10 лв и да пали! Има си традиции "всяка последна неделя от месеца булгарплод 13 часа",трябва ли всеки път когато наближи месечната да стават дрязги и да се спори за едно и също нещо?Ако съм жив след бала на приятелката ми съм зад булгарплод!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Aз виждам .... ама нали на булгара не е подходящо за ръчкане .... я идват куки , я някой рейс или кола .... 1 - на булгара дръпките няма да спрат , има хора които отиват предимно затова . Според мен ще е даже доста скучно без дръпки . 2 - на теб точно не ми казвай , че булгара ти е по-близо от божурище :rolleyes:Тая месечна стана късно вече да се сменя , но следващата за мен е добре да се направи една анкета .... п.с. не забравяйте , че на булгарплод дори да няма дръпки , пак събирането е незаконно според полицията и като ни видят повече коли и пъдят.

Редактирано от Rust

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Пич там сме! С Парахода!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това преди или след месечната ще да е? От колко се разбираме последно да бъде? 13.00 ч или 19.00 ч ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и са ко стаа половината ще идем от 1 другата отг 7? аз не мисля че все още е топло. Нека някои изтрие всички коментари с часове и да промени в моя часа ако се налага за да не стаа объркване...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз съм да направим малко гирултия на бала на уейва и после месечна от 19.00 .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз съм да направим малко гирултия на бала на уейва и после месечна от 19.00 .

+1!Няма ли някой да уточни часа на месечната.. няма ли да се ходи, какво става :unsure: Все пак е събота следобед, каква е тая организация??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
каква е тая организация??
Вашата :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

За неразбралите и неорганизиралите се от 13:00! И от там тези които искат потегляме да изпратим WaveMastaa до училището му. Момчето ще се вози в Legend.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MonsterOOD

Значи последно в 13:00 на булгара. Пък после ще видиме ко правиме. :unsure: Там сме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest activity

Момчето ще се вози в Legend.

няма ли да му е зле :unsure: това ме изкефи напълно да покажем ,че и хонда имат луксозни возила , освен масовите по баловете баварци и секвите немски крЪшове :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз няма да сваря за 13.00 , но ще опитам поне за бала да се включа ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами значи старата схема с продължение обаче :) Обичайните заподозрени 12.00ч. на кафе на ЕКО-то. Елате повече :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Колите измити и с балони :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest activity

той дъжда вече ги изми :-) ми ако вали какво ще правим ? мокро парти , Кразкеее аз към 12:00 ще дойда на екото да си там !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кразкее?? Хмм, ок айде ще видим утре, някой ако може да купи повечко балони да земе, че престава си нямам от къде да зема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми освен и аз да се домъкна да ви е гадно :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Кразкее??

За Блонди иде реч :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кразкее??

За Блонди иде реч :o
А добре, успокоих се ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...