Jump to content
Guest hans

гарнитура , капачка или....

Recommended Posts

Guest hans

днес поразходих хондата до столицата , жегата бе голяма повисях в задрьствания, поразходих се, а наврьщане бьрзах и по Тракия карах с 160-180 по едно време спрях да се "пооблекча" и отдясно под акордеона мокро, дигнах капака и в разширителния сьд никой- всичко беше навьн, но дори при екстремно натовараване температурата е перфектна, стрелката стои малко преди средата, а когато я карам по кротко или на кьси разстояния не ми губи грам течносот, и пак казвам температурата е винаги перфектна, отзад пушек нямя грам, маркучите не се втвьрдяват вьобще всичко е ок, тоест моятя теория е капачка на радиатора, дали сьм прав и мога ли да си намеря нова капачка?????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И според мене ти е изпуснала капачката. Пизачисти я малко ако има гадове по нея. Ако пак така нова готина на 1.1 струва около 35 лева.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...на сивика ми пак 1.1 струваше 15 лева за съжаление обаче се оказа радиатора при мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

капачката беше виновника, смених я снова но, на старата налягането беше 0.9 бара а на новатае 1.1- дали това е проблем....???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

капачката беше виновника, смених я снова но, на старата налягането беше 0.9 бара а на новатае 1.1- дали това е проблем....???

Колега,мисля че проблема ти е бил в старата капачка,тъй като е била 0.9 и може би е била и повредена!Аз съм на 1.1 - от Бултрако ми казаха, че такава трябва да е ,така че ако ти е в ред няма да имаш грижи ! :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...