Jump to content

Recommended Posts

сега си стягам едно такова купенце и ми е интересно какво да очаквам от колата ..... някой знае ли за колко прави от 0 до 100 кмЧ ?че ми се струва по бърза от прелюда ми F20A4 ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Какво да ти кажа аз колега......съкато магаре е :tease: От 0-100 гледах че ги прави за около 9 секунди (VBOX7.Com) :)

Редактирано от MonsterOOD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

........от 0 до 100 го дават 8,9 сек. така гледах някъде по каталог,аз съм се пускал с Прелюд 4 ген. 2.0 и ме бие с около кола,ама тя моята не е много за сравнение щото ми изключва на 5000/5500 об. и съм слаб карач май ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По бързо е от прелюда купето пробвано!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по бързичко е подкрепям колегата RESPECT,а то тва е и нормално все пак е по-леко от прелюда!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest spas21

Аз карам такава от месец и сам доволен.За сравнение с прелюд не мога да ти кажа,но брат ми има сивик 5-та г. хедж 90 к.с. макар ,че е по-лека купето си варви повече.И мой прияте има сивик купе пак 5-та г. но 101 к.с. и от неговата е по-бърза.количката си е супер само да ти се кара,но малко по-голям разход дава в града ,но това зависи колко ти е тежъко крачето.То за ускорението е много относително,всичко зависи от задволанното устройство т.е. ти.Щом на брат ми му вдигат капака и не вярват,че сивика е 90 к.с.,щото хундай купе и вектрички по 115 к.с. ги прави криви.Да си я караш със здраве и безаварийно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L
Отговорено (Редактирано)

за 8.9-9 е седана :Dкупето ще е 9-9.1 защото е с 20-кг по тежко :D

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

верно ли купето е по-тежко от седана ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

a някой знаели какъв разход да очаквам от купето ?извънграда и градско колко ли ще дава като се вземе на предвид че е със 195/45/16 джанти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

седана варира 1030-50 кг купето 1040-60 нещо такова бяха зависи дали е с клима или без.(някои др-га екстра още) И не е странно седана да е по лек просто купетата имат едни греди и са по окрепени и за това са по тежки.разход сигурно градскки около 8 ,извън 6-6.5 зависи как караш :rolleyes: естествено :rolleyes:това е при седана предполагам че и при купето ще е подобно.

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разход сигурно градскки около 8 ,извън 6-6.5 зависи как караш :drunk: естествено :rolleyes:това е при седана предполагам че и при купето ще е подобно.

...и моя разход е такъв :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest THE BEAST

аз имах такова купе ама 1,5 101магаренца ! с нормалните гуми 175/60/14 маи толкова бяха като я карах по магистралата сус около 170км/ч - 180км/ч направи 6,400л - 6,500 на сто от пълен резервоар до пълен и на колонката зяпах като тряснат с талпа :lol: :lol: :lol::P (това веше като я купих още)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest spas21

Колеги не знам как го правите тея разходи ,но на мен с оригиналните лети джанти (185/60/14),в града ми даде 13л./100км. :) ,но това е с много настапване на най-дясния педал,иначе изван града ми даде около 9л.100 км. с постоянно включен климатик. Така,че 125-те кончета не са за подценяване,когато се наредиш на бензиноколонката. :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...