Jump to content
daddy

Бургас

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Аз съм от хората забравили за срещата ама поне се вяснах за малко . Дидо обеща за следващия път да напони :) .

Редактирано от gitobg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може пикник на някои скали до морето че като отпънем от сутринта чак до следобед да стоимще си вземем скара и бирички - ама трябва организация. Аз вчера минах през метро, ама що ли ми е останало в главата, че е в 17ч срещата и се учудих че никой не идва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде, давайте предложения за място за пикник. Аз нямам идея ;) но си спомням преди години бяхме на пикник на едни скали и на има няма 50 метра имаше малка горичка. Беше много готино. А за организацията, избираме място, избираме ден, може да си измислим меню и да си разпределим покупките. ;):):D Поздрави. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз предлагам Ахтопол 1-во мега якия град е който е по екстремните работи скоци работи има скали виски колкото 1-я етаж на моста плажа е чист и освен това има и дискотека която е яка и може да се изкъртим много ;) ама дайте по добре палатки да напрайм ще е по яко :) отколкото питник :D

Редактирано от Phoenix_bs

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам на 12 вечерта да заминем и до 14 сутрента да сме или до вечерта смисл кой както реши :? за палатки според мен ще е много по хубаво отколкото само питник :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по въпроса с срещите и слагането на бележки по стъклата само кажете кога къде и в колко ще е срещата и белжките може и на ръка да се пишат няма да е толкова трудно пак със сигурност ще дойдат повечко хора :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съгласен съм. колкото до писането трябва да ги пише някой който може да пише красиво а не като мен ;) ;) ;) ;) :D :D :D:):D .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и аз пиша с левия крак :) Ама по въпроса с палатките нещо не ми допада идеята - не на всеки му се остава да преспивапо - добре една дневна организация, а пък който иска да продължава и вечерта :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е обаче аз примерно като нямам кола и пре*бан :) ама както решите :D някои пък могат да останат на палатки а другите примерно да доидат само за през деня и това е вариант ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравейте аз Съм нов и искам да разбера кога ще са стрещите на клуба :thumbs1:По принцип не съм много Фен на Марката , но си Купих Хонда ...........и по точно 200сс Картинг ХОНДА :shock: и искам да се присъединя към клуба ви !! ---Санчеззз питай някой дали има ремарке и кола с теглич да занесем картинга на Писта Маринка че имам 2 Нови задни гуми и искам да ги изпиля :)

Редактирано от Honda_Killer

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде бе хора, хайде да отидем на пикник, моля ви ! :lol::lol::lol:На 12-ти. То не иска организиране, само казваме там ще ходим и в толкова часа се събираме и отпрашваме за един ден. :lol: Хайде дайте някакви отзиви, поне да не се надявам напразно. :P:oops:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми аз съм за ама... :lol: :lol: да видим другите какво ще кажат :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако е хубаво времето и аз съм за,но да е близко до морето че не тарпя на жеги:))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми то хубаво ама аз на 12-ти ще съм на робинзона /след св.влас/ и ще сме голяма компания.Ще говоря с другите и ако са съгласни ще отправя една покана и към съфорумници :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може и да отидем на оназ писта след маринка дето е да направим питника а и освен това може малко шоло да има хем колегата със картинг количката ще и изпили гумите ;):P:) :) ;) ;) ;) ;) :):D :D ама трябва по бързо да го решим...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще е супер ако и Клуб Хонда се събира както колегите от клуб БМВ Всяка неделя на Пистата след село Маринка :);):) За мен единствения проблем е че никой няма ремарке и кола с теглич да завлечем и картинга !!пп. на Саня (Sanchesss) дядо и има цяла платформа , ама няма да я даде :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде наще вече станаха 3 Хонди в моите гаражи вчера си взех Хонда CBR 250r но за жалост още нямам А категория и си обикалям само на близко от вкъщи :) :) ;):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

еее честито е краскич :) да си го караш с здраве мотора :) аз скоро може намина през мр ;) така че може се оговорим за някое кафе нещо да направим :) :) ;)

Редактирано от Phoenix_bs

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааайде честита придобивка, да ти е жива и здрава и много да те слуша. :) И понеже съм се зарибила много за този пикник имам готово предложение. :) В неделя в 10 примерно да се съберем на ОМВ, да пием по едно кафе (респективно чай :punk: ) и на място да решим къде ще ходим. ;):spoko::punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми то хубаво ама да не стане така че да отидем само 2та :) (rofl)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здрасти,аз съм нова тук и не познавам никого...кога и къде се събирате,какво правите.4ух,4е такива срещи били доста интересни и мисля да пробвам... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

здрасти :). Ми срещи се състоят всяка последна неделя от месеца в 19:00 на паркинга на метро :). А за 12.07 се опитваме да организираме питник ама нищо не се знае :S може и да не стане тъй като гледам няма много желаещи. ;) ;) :P;)

Редактирано от Phoenix_bs

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пикник аз няма да мога да доида неделята съм на на работа до кам 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колеги, ако има желаещи могат да дойдат на едни скали след св.Влас, аз ще ходя там с друга компания. в 9,30 ще се чакаме на паркинга на Билла Трапезица, така че който иска може да заповяда. Неделя 9,30 /ако е хубаво времето разбира се/ на паркинга на Била ще гледам за хонди :rolleyes: Мога да дам и телефон на който да ме потърсите за по сигурно, ако решите.Поздрави на всички!

Редактирано от Vallski

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хехе,в краен слу4ай мойе да си вземем сандви4и от метро и да си ги ядем на паркинга,хаххазнам едно супер място за пикник,оба4е трябва да ходим само с ЦРВ-та :lol:))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеите на всички аз предлагам да отидем на аязмото в меден рудник има си горичка идеално е за пикник

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: в таз горичка да не направите някоя беля......

хахахахахаа няма страшно ако е за М.Р. може и аз да доида ако е се седи до по късно че съм до кам 3 на работа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: мисълта ми е ,че колежката анна била нова.......да не я стреснете в горичката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз мога и до касно за другите незнам.ако са сагласни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:);) ее ти пък как ще я стреснем ;) еми аз съм навит стига някой да мине да ме земе щото от лазур до мр не ми се ходи а и това не го знам къде точно се намира :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма ядове ама ще ми е дълга обиколката,а срещата е само за бургазлии :) аз съм селянче

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ако оговорката остане за МР таман ще дойда с мотора :);)

Редактирано от M.R.Tuning

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги последно какво стана къде ще е питника и изобщо ще има ли ... :?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

!!! мисълта ми е ,че колежката анна била нова.......да не я стреснете в горичката

хаха,най-много аз да ви стресна,аязмовата гора е моя територия :lol:))айде кажете какво сте решили,може да намина да ви погледна :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се интересувам за аязмото,че не съм ходил отдаавна там,а пък ще съм наблизо,стига да е хубаво времето де,...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

явно няма да се сабираме !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

явно няма да се сабираме !!!

много слабо,колеги...о4аквах пове4е от рега тук :Р

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:worthy: жалко,няма среща, няма стряскане изглежда няма мечки....... !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се получи срещичката май а Еми на 26-ти ще се видим тогава :worthy: :worthy: !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...