Jump to content
Guest sharksss

Искам съвети за Хонда Сивик 5-та генерация

Recommended Posts

Guest sharksss

Здравейте,решил съм да си купя Сивик 5-та генер.,двоумя се между купе - 1,5 и хечбек - 1,5 16V,някой може ли да ми каже какви са предимствата и недостатъците откъм обслужване и части и кое е по-практичен вариант!Ще я карам предимно в градски условия ,от София съм!Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега добре дошъл като за начало,радвам се че все повече хора се присъединяват към клуба!Форума има търсачка,в която можеш да намериш каквото ти трябва,също така има ''полезни технически теми'' където също можеш да немериш доста неща!все пак това което ти питаш е разисквано хиляди пъти!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sharksss

добре благодаря за съветите бобчо,но все пак нямам много време за губене,повярвай ,не се заяждам!Моля те предложи,кое е по-добрият избор плс!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм 1.80 и в 5г хеч ми е некомфортно да влизам и сядам. Затова ако си по-висок ти препоръчвам седан/купеОткъм обслужване се съмнявам да има разлика

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега! От личен опит ще ти кажа, взимаш ли кола не бързай! Това е съвет!А иначе:Купе 5г и Хечбек, разликите са хем малко хем доста - 1.5 купето е 101 к.с, хеча 90! Като вървеж, разлика почти няма (имаш 11 коня в плюс на купето но пък се компенсират с килограмите). Тук идва въпроса, че купето е една идея по-комфортно - багажник, по-дълго междуосие, по-тежка задница!Ако ще караш предимно градско, хеча се паркира като играчка...Обслужване и части, разлика в цените много, много няма! Частите не са скъпи, не слушай какво се говори "Японска кола се подържа скъпо" - това са митове!За купе части, ще намериш малко по-трудно отколкото за хеч! Мисля че, разхода градско и на двете, ще е почти еднакъв!На теб остава да предцениш, кое ще ти е по-комфортно за града!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм 1.80 и в 5г хеч ми е некомфортно да влизам и сядам. Затова ако си по-висок ти препоръчвам седан/купеОткъм обслужване се съмнявам да има разлика

А това го бях пропуснал, аз съм 1.95 да ти кажа честно е купе си карам без проблем, в хеч е малко по-кофти...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм 185-6 и съм се возил и в 3-те разновидности ( и 3-те са ми удобни) хеча не е по тесен от купето и седана мясото е енакво просто хеча няма никакъв багажник(за картофи и 4ували с крастаивци примерно) това е според мен ;П

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре благодаря за съветите бобчо,но все пак нямам много време за губене,повярвай ,не се заяждам!Моля те предложи,кое е по-добрият избор плс!

батка чесно избора е изцяло твои зависи кое те кефи повече изключи другите фактори разликите са незначителни,аз се влюбих в купето и не можех да погледна друга кола,като се има предвид,че я чаках 4 месеца!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...