Jump to content
marinovator

ПОДЛАКЪТНИК ЗА АКОРД'99 Cg8

Recommended Posts

ТЪРСЯ СИ ПОДЛАКЪТНИК ЗА АКОРДА. ИНТЕРЕСУВАМ СЕ ДАЛИ Е ВЪЗМОЖНО ДА БЪДЕ МОНТИРАН ОРИГИНАЛЕН ОТ ДРУГ МОДЕЛ, ЗАщОТО НЕ МИ СЕ КУПУВАТ БУКЛУЦИ ОТ ПАЗАРА, КОИТО НИТО щЕ ПАСВАТ НА ИНТЕРИОРА, НИТО щЕ МЕ КЕФЯТ.КОЛАТА Е СЕДАН, 1999, 1.8 136 КСПОЗДРАВИ!ONLY A HONDA CAN BEAT ANOTHER HONDA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, и аз също си търся, тъй като имах на Галанта и бях свикнал. Нашия модел го има и вариант с подлакътник! Аз намерих един Акорд в Благоевград, който се разпродава на части и имаше такъв, но проблема е, че беше с бежавия интериор и не пасва за моя! Обявата беше от Мобиле.бгЯвно трябва да търсим по-упорито!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

знам, че този модел има подлакътници, но сме улучили и двамата такива без. Но все ще изникнат от някъде два подлакътника :rolleyes:ако ти изникне нещо пиши, както ще направя и азпоздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моята е без подлакътник . Ако намерите як подлакътник , кажете от къде и аз ще си сложа .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е обявата за Акорда на части с бежавия салон. Данни:Дата на производство - юни 1999 г.Тип двигател - БензиновМощност (к.с.) - 136 к.с.Скоростна кутия - РъчнаКатегория - СеданПробег - 150000 кмЦвят - СинОсобености:ABSЕл. ОгледалаЕл. СтъклаИмобилайзерКатастрофиралМеталикПарктроникЦентр. заключванеШибедахДопълнителна информация:Колата се продава на части! автомобила е катастрофирал челно, задницата е здрава, Шибедах, врати, седалки, и много други! телефон за контакти: 0888200172В мобиле.бг има и още един Акорд като нашите на части, но за него не знам какво е положението с подлакътника.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за отзивчивостта, ще се поровя в нета, пък току-виж изникнало нещо.поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...