Jump to content
VersaceGirl

Нищо не разбирам от коли,но съм влюбена в Хонда

Recommended Posts

Честито и добре дошла,избора ти е перфектен.Ще се убедиш сама!

Явно твойте приятели разбират дори по-малко от теб ;) ;)

да,те повечето карат голфове...
Тея с голфовете почнали да си прехвърлят проблемите и по наште коли,че им идва нанагоре с ремонтите :) Голям смях,колко заблудени хора има!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата и той влюбен като мен в хондите обаче си е купил хонда а мойта грешка е че се влюбих в хондите в последствие и си имам сега нисан който все едно нз какъв е но немога да го продам :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде и аз да подкрепя тази любовна връзка :rolleyes: Честито!м/у другото, ако колата е синя, а ти руса - значи ви видях онзи ден :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна тема,из4етох я от на4алото до края с голям кеф ;);):P Присъединявам се към пожеланията на вси4ки за дълги и безаварийни километри и много щастливи моменти с Дел Сол-а.Това е прекрасна кола,която никога няма да те предаде.... като всяка Хонда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VersaceGirl

И приятелите ти са те изяли с парацлите щото ги е яд ;):);) всички така правят като видят дел сол ;) "офф ма то само с 2 седалки..." веднага за тва да се хванат...ц ц ц...еми който може да си позволи лукса да кара такава красавица...просто може да си го позволи :P:) другите да гледат... (говоря за хората който нямат хонди и завиждат за дел сола...хихи ) дам...просто си си купила едно бижу...пази го ;) и то ще ти се отблагодари подобаващо.... - за ХОНДА :P

Да,те първо почнаха с това"Ама,защо с 2 седалки"....а,аз им обеснявам,че няма да съм такси,4е колата е за мое удобство....после ме подхванаха с прословутите"скъпи" части....и накрая ме довършиха"Ама, ти с тая ниска кола,по наште пътища и дупки...тук е само за немски коли"......Но БЛАГОДАРЕНИЕ НА ВАС,все още дишам......пък то тва май е истинската любов ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VersaceGirl от 3 дена чакаме да видим снимки :P Айди деееееееееееее! Качи снимчици и ние да се лубуваме малко ;)  

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И приятелите ти са те изяли с парацлите щото ги е яд ;););) всички така правят като видят дел сол :P "офф ма то само с 2 седалки..." веднага за тва да се хванат...ц ц ц...еми който може да си позволи лукса да кара такава красавица...просто може да си го позволи ;);) другите да гледат... (говоря за хората който нямат хонди и завиждат за дел сола...хихи ) дам...просто си си купила едно бижу...пази го ;) и то ще ти се отблагодари подобаващо.... - за ХОНДА ;)

Ти да мълчиш ;)  предател :P искаш да замениш Дел Сол-ката :P видях те аз ;) беше пуснал тема за бартер :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей толкова се радвам като се присъединяват момичета,зарибени по хонда като нас.Дел сол-а е супер яка количка,иска ми се и аз да имам един... :P А тез твои приятели,по- нататък им дай да направят 2-3 йончета и ще видим какво ще говорят после ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HONDA

И приятелите ти са те изяли с парацлите щото ги е яд ;);):P всички така правят като видят дел сол :P "офф ма то само с 2 седалки..." веднага за тва да се хванат...ц ц ц...еми който може да си позволи лукса да кара такава красавица...просто може да си го позволи ;);) другите да гледат... (говоря за хората който нямат хонди и завиждат за дел сола...хихи ) дам...просто си си купила едно бижу...пази го ;) и то ще ти се отблагодари подобаващо.... - за ХОНДА ;)

Ти да мълчиш :P  предател ;) искаш да замениш Дел Сол-ката ;) видях те аз :P беше пуснал тема за бартер ;)
hahah колега споко не съм я бартерувал...нема се плашиш :) ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето ме и мен най големия сулио хихихи :rolleyes: аз като си я зех мойта 3 дена не спах само карах нощем до 1:00, 2:00 и сутринта се събуждам в 5:30 и се чудя д а изляза да по карам или да!!! И ли че като ми купиха един сол от орион автокъщата под носа с парите в ръка че 4 часа като малко дете, е то мойто беше и друго 5 годишна мечта!!! Дружке само могат да ти завиждат :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегиии....карайте подкрепление....жените почнаха да ни превземат в Пловдивската група :rolleyes::P:dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...