Jump to content
Prince of sound

Продавам си музиката

Recommended Posts

И така тъкмо посабрах малко джангар в колицата и айде отново на сергията......лошо е човек като остане без пари-глада е по-силен и от тока... :)

та стига с тез глупости ами да кажа за какво иде реч:

1.стъпалото не е някаква голяма марка (то дори няма никаква),но свири доста добре.4канално е и има изход да друг усилвател.На него пише 1800W ;) ;) ;) ама само това е и следното "SPECIAL EDITION AV CAR AUDIO-24dB Crossover"1800W BASS MASHINE модел може би е това AV 1200-PRO,но изрових нета и нищо не намерих за него.

2.Много комфортна и здрава тубичка (само 10``),но смазващ бас.Уникална свирня има.Само да кажа,че това свири много яко.Кутийката е HERTZ EBX 200B.Не съм фен на тази марка,но като го чух и веднага и намерих место в багажника.

3.Кондензатор 1Фарад.Не е марков от БГ съм го взимал и е без волтметър.Доволен сам от него.

Цената на това цялото удоволствие е само 550лв. ;) ;) :P;)

Намира се в гр.Правец на 60км от София.тел-а ми е 0878442202 ако някой има желание може да дойде на място да чуе......

 

хммм снимките ще ги кача после,че са много големи до довечера ще ги има!!!ОБЕЩАВАМ

 

Хайде на сергиятааааа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ManiaK

Я кажи някой лев за стъпалото........или само комплект ги продаваш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Prince of sound

колега кондензаторчето-90кинта......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Benji

дай ми външните размери на тубата и цена за нея

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брей никой ли не слуша музика в колицата си >>>????Хайде питайте който каквото го интересува!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей ама сте големи цицийй,ако човек не падне от цената няма да се обадите.ХАЙДЕ 530лв :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ей ама че сте стиснати ..... айде де никой ли не иска музичка за колата си???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бреййй всички събирате пари за море ли та така сте се стиснали......лелелелел немога да повярвам Ужас ... Еми пък ако някой нещо реши званете ...Поздрави на Всички :unsure::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги моля да ме отървете от това стапало,защото вече нямам говорители (изгорих всичко което имаше в гаража{бас касите свършиха})......много е яко и човек не се усеща колко барзо горат намотките на говорителите..ЦЕНА:250 кинта чакам обаждане :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...