Jump to content
borio_b

проблем с ключа

Recommended Posts

имам проблем с паленето на хонда сивик 95г.обаркали са ми ключа ли от автовоза или е нешто друго но колата не палииндикатора мига барзо с 4ервениа ключ порачаь нов от ьонда но и с него не става мига но бавно колата изобшто не варти стартера

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не схванах, имаш имобилайзер и ключа ти не е оригиналния, не си ли я палил тая кола до сега. Ако "ДА" как успя? Ако си сигурен че проблемът е в ключа...има майстори които променят кода на имобилайзера и ти правят нов ключ, колата трябва да е при тях...струва доста...около 100лв. мисля. Един колега го прави това скоро с неговата кола.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dimitar Petrov

Нямаш ли черен. Защото аз имам два черни и само с тях пали, а червения само отваря. Към ключовете имам и една пластинка с един номер, от който май се вади дубликат. Мисля че с червения няма как да запалиш. Дано да бъркам, ама ако не намериш черния ключ ходи на автоключар да сменя "кирйте" за палене.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се опитвайте да си палите колите със червеният ключ защото може да им е за последно.Този ключ служи единствено за програмиране на дубликати които са закупени от Хонда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest manniakk

той май вече го е пипнал....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам червения ключ задейства режим за програмиране на имобилайзера (напр. добавяне на ключове), и поради това веднъж активиран този режим чака продължение, и не пали. Режима трябва да се прекрати за да може пак да се действа с черните ключове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да но жената го барна този ключ (червения) и от тогава неще да пали с орегиналния (черния) какво да правя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отивай в Хонда и им кажи да прекъснат програмирането, което е задействано с червения ключ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...