Jump to content
Guest Martin

Помощ за блокиран имобилайзер

Recommended Posts

Guest Martin

Привет колеги.На мой приятел му внесоха от Германия японска Хонда Сивик 1.4, 75 коня, 97 година.За съжаление вносителя, е успял да блокира имобилайзера със сервизния ключ.Във фирмения сервиз в Бургас са му казали, че трябва да се смени компютъра и можели да му намерят на старо за 400 лева, което е меко казано неприемливо.Викали са разни спецове с лаптопи, крадци и т.н., но не са успели да решат проблема.Моля да ни посъветвате, къде да закараме колата за да я разблокират.Предварително благодаря на всички отзовали се.

Редактирано от Martin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DrOxBoLi

Сервизния ключ къде е? Няма го така ли да разбирам? Ако го няма него има ли поне ключ на който има данните на чипът. Може да се направи сервизен ключ и ... така. Има една ключарска фирма точно до френската. От нейната страна на В. Левски. Утре като мина от там ще погледна и за номер, но се вижда има реклами. На мен там ми направиха нов сервизен ключ, както и дубликат ;) Нещо за което в Бултрако ми искаха цифра пари, както и месец време без кола, щото пращали ключа в централата :plane:;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DrOxBoLi

Излъгах :ph34r: Френската се намира на Патриарха ... Съжалявам за което :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...