Jump to content
Guest gydi

Търся Servise/repair Manual за Accord Cf1

Recommended Posts

Guest gydi

Ако има някой плз->georgi_georgiew@yahoo.com

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай че ти използвам темата колега, но аз съм със същия двигател, само че на Civic, отново 97-ма. Ако някой наистина има, да го сподели, че от половин година го търся и го няма никъде :) PS> neo_stz@abv.bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай че ти използвам темата колега, но аз съм със същия двигател, само че на Civic, отново 97-ма. Ако някой наистина има, да го сподели, че от половин година го търся и го няма никъде :lol: PS> neo_stz@abv.bg

Аз намерих в ебай нещо -май е и за дизеловите към 30 лв. в pdf, не че е скъпо но парите никога не стигат. Ако се интересуваш от ЦД-то на хонда -мога да ти кажа как да го кракнеш. Но в пдф-формата е по разбираемо и нагледно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай че ти използвам темата колега, но аз съм със същия двигател, само че на Civic, отново 97-ма. Ако някой наистина има, да го сподели, че от половин година го търся и го няма никъде :D PS> neo_stz@abv.bg

Аз намерих в ебай нещо -май е и за дизеловите към 30 лв. в pdf, не че е скъпо но парите никога не стигат. Ако се интересуваш от ЦД-то на хонда -мога да ти кажа как да го кракнеш. Но в пдф-формата е по разбираемо и нагледно.
Имаш в предвид програмата на Хонда? И аз съм намирал в ebay нещо като service manual, но не бях сигурен че е за моята точно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам някакви ама незнам точно за този модел дали има.. примерно видях че има отделни за ЦЕ1 и ЦЦ7.поразрови форума май от тука взех линка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

аз съм събрал един куп pdf-и за различни модификации на акорд но за моя(CF1) няма. Отделно имам един диск с програма в който като си въведеш номера на шасито и ти показва частите с парт номерата-в него излиза и моето шаси.http://search.ebay.co.uk/_W0QQfrppZ25QQfrt...Zautomanualzrus

Редактирано от gydi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gydi

Намерих и за дизел !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук има ръководсто за ремонт на Honda Accord 1993-1998 /CC7, CE7, CE8, CE9, CF1/http://matthias-stahl.de/archiv/service_manual_cc7_ce7_ce8_ce9_cf1.rar

Редактирано от nautilus80

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Немо, темата е "дърта" - сега, ръководства да искаш... :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо явно колегата е любознателен, чел е раздел Технически назад чааак до преди 3 години

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...