Jump to content
Guest street_fighter

Купувам 5 та генерация 1.5 90 коня

Recommended Posts

Guest street_fighter

държа само да е с ел. стъкла(2-3 врати) hach и да е запазена разбира се :P за инфо само на лични...влизам всеки ден...ОТ ПЛОВДИВ СЪМ.някои от колегите с Д15 ки ако реши че му се продава може да пише.... само да кажа че до Враца не ми се ходи за пореден път да гледам защото се утрепах от път за сумати боклуци и тва няма да се повтори.(колеги от София също може да пишат :P )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази видя ли я?

да колега....ама пак си ми далече...

 

всички обяви до момента съм ги прегледал....целта ми е ако случаино някои от форума от Пловдив има 5 та и му се кара нещо по новичко или просто реши да продава да се свърже с мен че вече всички Пловдивски съм ги видял и са отчайваща картинка...че и доста пари им искат на всичкото отгоре....

Редактирано от street_fighter

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

UP.....ако до сряда не намеря нещо напускам Хонда клуба :D и отивам в Нисан :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=21592Ето ти нещо ЧИТАВО и не е отчаиваща картинка ... Топката е в твойто поле

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз гледам основните факти.... нищо лично не се засягай но.... 4400лв - 92 година,има основен ремонт,тунинг,газ :) мерси + това си ми далече....сигурен съм че ще се намери някои които да я оцени,но не съм аз чоека...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest street_fighter

не се отказвам лесно ...само Хонда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...