Jump to content
krezo

Проблем със стоп светлини.....

Recommended Posts

Когато натисна спирачката стоп светлините на самите стопове не светят,свети само третия стоп,който имам на стъклото.Електродите на крушките са видимо здрави освен това като пусна фаровете задните светлини си светят,а пък те нали са на една крушка с тези на стопа.Проверих бушоните-наред са си.Възможно ли е да има някакъв пробив в самата крушка така,че да изгори само единия електрод /на стопа/ а пък другия/на фаровете/ да си работи? Или пък тъй като не светят и двата стопа е по-вероятно да е нещо по инсталацията? :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Damyan

Сега пурво свали крушките и ги пробвай на сигурно на акумулатор дали ще светят ако да провери буксите които влизат в стоповете дали няма нещо проблем после провери предпазителите пак и ако всичко е наред отиди на еладжия успех

Редактирано от Damyan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, до сега никога ли не ти се е случвало да изгори само едната светлина на крушка с две такива ?Смени първо крушки и тогава гледай останалото ! :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми беше изгоряла само стоп жичката... нормално е, според мен, защото преживяват различно натоварване. 60ст. струва една крушка, бягай да вземеш и пробвай :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

жичката на стопа е по-мощна от тази на габарита и затова понякога изгаря и дори не може да се види - подмяната с нова лампа е наи добре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...