Jump to content
gazara

колеги моля помагаите

Recommended Posts

здравеите.имам много неприятен проблем-прекъсва много лошо.като исключа от скорост и почти всеки път се сриват оборотите.не гасне но почва да прекъсва и не можа да стабилизира.осеща се леко и с постоянна скорост,днес сложих нжк от хонда свещи и пак.много се притеснявам за бобина щото като я знам че е в игнитора ми става лошо направо.сивик 1.5 114коня в-тек 96г д15з6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как бобината в игнитора :unsure:Двете са различни неща и най вероятно са в делкото. Но щом вообще работи не може да е от тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега,караи я на диагностика.там 6е ти кажат!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами нали в игнитора е палеца той е кръгъл има и два ако не се лъжа датчици на хол и бобината е вътре.но прекъсва не постоянно само в ниските обороти и понякога като изключа от скорост почти гасне.сега ходих да видя дали няма цветомузика от кабелите но не видях да светкат а и и направих една проба до летището във високите е самолет 160 на 3-та.над 5000 об/мин започва да върви което значи че в-тека работи абе направо не знам вече кво да си мисля.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аиде бе колеги кажете никои ли не знае ништо ебаси очаквах повече от вас.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

игнитора не е палеца, а една черна джаджа с три ел. контакта май беше - служи да прекъсва ниското напрежение на бобината по команда на ЦПУ-тонаистина трябва да отидеш на диагностика някъде, така по нета точно такъв проблем трудно се решава

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nuddy

аиде бе колеги кажете никои ли не знае ништо ебаси очаквах повече от вас.

Отиваш на диагностика.Всичко друго, казано до момента са свободни съчинения! А игнитора му викат комутатор на български :unsure: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

Това "Технически въпроси"ли е или "Лаф до радиатора в коридора до 8ми"Б" и 8ми"В"'?:unsure::lol::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...