Jump to content
saaron

Ремонт на кормилната рейка

Recommended Posts

При мен протече масълце и ме посъветваха да я отремонтирам.Някой знае ли добри майстори и каде мога да ги намеря.А и човека който ми го каза разбира много (за да избегна коментарите относно компетентността ма майстора).Благодаря ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dj_freak

Аз моята я ремонтирах файда имаше 3 месеца след което пак тече дори повече. Скоро видях че има препарати за омекотяване и стягане на семерингите и уплътненията на рейката продукти на STP които се продават по Шеловете. Разгледай им сайта

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да де но си мисля ,че и тези препарати са временно решение !Никой ли незнае каде правят ремонти ....... айде помагайте МОЛЯ :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dj_freak

Няма ефект повярвайтесамо ново или заместители

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много спорен въпрос:DНаистина ги сваляме и ги носим за рециклиране,но гаранцията не отговаря на очакванията.3-6 месеца е смешен срок за гаранция за ремонт за толкова пари.Честно казано избягвам да се нагърбвам с подобен ремонт.(имаме случай с 3 рекламации за една рейка,но монтажа и демонтажа........е за нас нали)Не съм намерил още задоволителен вариант.А определено го отнася тоя дето приема и предава колата:P(в случая АЗ)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много спорен въпрос:unsure:Наистина ги сваляме и ги носим за рециклиране,но гаранцията не отговаря на очакванията.3-6 месеца е смешен срок за гаранция за ремонт за толкова пари.Честно казано избягвам да се нагърбвам с подобен ремонт.(имаме случай с 3 рекламации за една рейка,но монтажа и демонтажа........е за нас нали)Не съм намерил още задоволителен вариант.А определено го отнася тоя дето приема и предава колата:lol:(в случая АЗ)

Е хубава работа!Тъкмо днес ти звънях да си запиша час за ремонт на мойта и се разбрахме да се чуем на 29-ти.При това положение да я правим ли, мойта не тече, но много дразнещо тропа. Дали да не си потърся втора употреба. В момента се продава един Акорд на части, но е следващия модел- след 98 год.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз бях в Омбре 2 сервиза и си гожорих с Ванката (мн як пич),та Омбре той ми каза същото както и ти ,и реших да пусна някое запитване ако някой е открил нещо ама ......май нема :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

UP :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде пак :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest saaron

ГОРЕ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТУ СОфия блок 11 там рециклират рейки и помпи много са добри и гаранция дават

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Там е вярното място

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и късметлии , които са връщали 6 пъти рейка за рекламация , ама може да е особен случай.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чух за това местенце в ТУ каде ги рециклират, но ми казаха и за няколко случея в които е връщана по-няколко пати за ремонт една рейка.:tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

баце какво да ти кажа гаранция 100% нямавинаги има някакъв риск но имай на предвит че са добри тия хорица тамвсеки сам решава за себеси Късмет :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моята рейка я рециклираха някъде в София.вече 2 години няма проблеми,гаранцията пак беше 3 месеца.Гаранционната карта е в колата и ще видя дали пише името на сервиза.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ok.Ще съм благодарен !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фирмата е "ЖИЗЕТ" ЕООД-Софиятел 874-31-06,874-31-62,GSM 0888756220.......адрес не видях да е писан

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...