Jump to content
movx2000

разшумяха ми се чистачките

Recommended Posts

много е досадно - работят си безпроблемно, но почна едно много досадно бръмчене и шум изведнъж в предните чистачки.задната си шумеше още като купувах колата, но и тя ме дразни - дайте съвет.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eneos

От моторчето ли скърца или от самото перо на чистачката?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest мишо

е, от моторчето. ако беше от перото проблема щеше да е ясен :lol: а и перата ми са нови

Редактирано от мишо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лагерчета на моторчето или четките. Проблема е от моторчето. Цялото устройство се сваля доста лесно, почисти си всички връзки там където има триене и ги смажи с грес. Друго няма от какво да е, ако нестава нищо аз имам цялото цистачково оборудване от сивик 5 генерация.

Редактирано от MonsterOOD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един малко тъп въпрос - къде се намира това устройство ,защото и аз имам подобен проблем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като махнеш пласмасите пред предното стъкло (между преден капак и предно стъкло), ще го видиш. Представлява кобилици навързани едни с други и един ел. мотор. Това е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Внимавай като махаш пластмасата да не счупиш винтовете и капачките. Те са от пластмаса и трудно се намират.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Внимавай като махаш пластмасата да не счупиш винтовете и капачките. Те са от пластмаса и трудно се намират.

а все пак намират ли се някъде? защото при мен липсват 2.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове мотора се разглобява сменя се лагер на стойност 1 лв. и 3 бр. четки на стойност 9 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.Пускам тук питането да не пухам нова тема.Надявам се колегата няма нищо против.Та въпроса ми е относно чистачките.Откакто съм купил Хондата още не съм сменял чистачките,и в последствие на това предното ми стъкло винаги е замазано с мушички,птичи л...а и некви други гадорий.Днеска се помотках до Cash & Carry :dry: и видях просволутите силиконови чистачки по 6 лв. парчето.Ще помоля някой дето има опит от такива чистачки да сподели чистят ли или чистят колкото ония за 3 лв. комплекта а именно 1 седмица,и дали да си давам парите за тях или да се доверя на сигурни доказани чистачки.Благодаря предварително :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...