Jump to content
Sign in to follow this  
ShEfA

Много добър бояджия в София

Recommended Posts

Колко лъва ти излезна това удоволствие?

90 лева за частта която боядиса, а за цялата броня цената беше 130 лева. Но човека ми каза, че ще стане перфектно и без да боядисва всичко, така че му се доверих и наистина нямаше нужда да се боядисва всичко

Колеги, някой знае ли дали работи още въпросния бояджия в Х. Димитър. И дали има камера за изпичане?

Има камера,работи, 1км. на североизток от старото място :)

Здравейте колеги.:hondarulez: Вече преместих сервиза и то доста по далеч но самия сервиз е на невероятно ниво,като оборудване и възможности,заповядайте.Нов адрес:Бойчо Бойчев 93 А Хидролифт ООД,oколовръстен път между Овча Купел и Суходол.Телефона за връзка си остава същия 0888-71-30-83.Поздрави Коце :hondarulez:

Edited by lampard

Аз също съм доволен от Коце! Колата беше боядисана почти цялостно, след което цялостно пастирана. Ето няколко снимки, за да добиете представа:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

колко пари излиза цялостно боядисване , колата е хонда прелюд сив металик искам да се боядиса 4ервена колко 6те ми струва?

0888713083-Коце

prelude11 - Защо не се обадиш на човека да го питаш лично?

Ако си само за боядисване и държиш на качествено боядисване мисля, че в почти всеки по голям сервиз ще ти свършат работа. Там преди да се сдаде колата на клиента задължително се проверява от точно определен човек/носещ отговорност/, който може да види дефекти който ти като клиент няма да видиш. Тогава той връща колата на бояджията.Затова за качествено боядисване на елементи търси по голям сервиз не гаражче....ако гониш цена на сносно качество....то твоя "сервиз" определено е в нечий двор под формата на граж.Ако си за драскотини, щети от камъчета и др. и освен качествено искаш и бързо виж в ChipsAway v Kрасно село/телфони имаше в сайта им да не се ровя сега/. Тук ми дадоха международна гаранция и ми оправиха драскотина от ключ за 3 часа, не съм плащал защото бях с възлагателно писмо /работят с всички застрахователи/.Успех !

Да възкреся темата - ходих на новото място на Коце преди седмица и му оставих колата, докато бях извън страната (да съвместим полезното с приятното). Колата - сив металик Акорд 7-а, седанче. Имаше много сърдечна драскотина на предния капак, съседска целувка на дясна врата с врата и задния спойлер беше вече ама мега надран къде ли не. За няколко дена човекът преобрази колата - предния капак е като нов, задния не можах да го позная, изправил ми е дори една вдлъбнатина на една от страничните десни колонки на автомобила. Разказа ми обстойно и за историята на колата - къде е блъскано, къде е правено и маскирано, съвсем нормалните неща за БГ (да не се заблуждаваме, тука идват коли с огънато и счупено, просто се правят по-евтино отколкото в чужбиня). Посъветва ме да мина и към края на юли за довършителни неща, които той си ги знаел. Даже се чудя дали дотогава да не я огледам за още детайли и да я направя нова кукла, но да видим как ще са летните разходи ;)

Ще кача и снимки по-натам. Иначе - да си призная, под определена светлина си личи къде е новичка боята, но и това с времето ще слегне (или ще й направя едно цялостно пастиране и ще светне цялата). 

А, да, локацията е мега лесна за намиране, но буквално на майната си от всичко градско :) Намира се на спирката на Н.Хрелов, ама точно там! Със 111 се стига изключително елементарно. 

Който се чуди дали да търси бояджия, просто да се обади на човека, факир е!

Поздрави, 

Миро

Posted (edited)

Здравейте, от прочетеното оставам с впечатлението, че Коце е добър, но занимава ли се с тенекеджийски услуги като изправяне на врата или е само бояджия. 

IMG_20190604_202505.jpg

IMG_20190604_183302.jpg

Edited by to-shiba

Здравей, занимава се да. Когато аз го посетих видях доста коли с изкривени елементи(имаше доста по-тежки случаи от твоя). Най-добре е да му се обадиш и да отидеш на място. Работи и в събота.

Аз също съм много доволен от работата му. Цвета на пребоядисаните детайли не се различава от другите и колата направо изглежда като нова.

Препоръчвам!