Jump to content
ShEfA

Много добър бояджия в София

Recommended Posts

Колко лъва ти излезна това удоволствие?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

90 лева за частта която боядиса, а за цялата броня цената беше 130 лева. Но човека ми каза, че ще стане перфектно и без да боядисва всичко, така че му се доверих и наистина нямаше нужда да се боядисва всичко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, някой знае ли дали работи още въпросния бояджия в Х. Димитър. И дали има камера за изпичане?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има камера,работи, 1км. на североизток от старото място :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.:hondarulez: Вече преместих сервиза и то доста по далеч но самия сервиз е на невероятно ниво,като оборудване и възможности,заповядайте.Нов адрес:Бойчо Бойчев 93 А Хидролифт ООД,oколовръстен път между Овча Купел и Суходол.Телефона за връзка си остава същия 0888-71-30-83.Поздрави Коце :hondarulez:

Редактирано от lampard

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм доволен от Коце! Колата беше боядисана почти цялостно, след което цялостно пастирана. Ето няколко снимки, за да добиете представа:

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колко пари излиза цялостно боядисване , колата е хонда прелюд сив металик искам да се боядиса 4ервена колко 6те ми струва?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

0888713083-Коце

prelude11 - Защо не се обадиш на човека да го питаш лично?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си само за боядисване и държиш на качествено боядисване мисля, че в почти всеки по голям сервиз ще ти свършат работа. Там преди да се сдаде колата на клиента задължително се проверява от точно определен човек/носещ отговорност/, който може да види дефекти който ти като клиент няма да видиш. Тогава той връща колата на бояджията.Затова за качествено боядисване на елементи търси по голям сервиз не гаражче....ако гониш цена на сносно качество....то твоя "сервиз" определено е в нечий двор под формата на граж.Ако си за драскотини, щети от камъчета и др. и освен качествено искаш и бързо виж в ChipsAway v Kрасно село/телфони имаше в сайта им да не се ровя сега/. Тук ми дадоха международна гаранция и ми оправиха драскотина от ключ за 3 часа, не съм плащал защото бях с възлагателно писмо /работят с всички застрахователи/.Успех !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да възкреся темата - ходих на новото място на Коце преди седмица и му оставих колата, докато бях извън страната (да съвместим полезното с приятното). Колата - сив металик Акорд 7-а, седанче. Имаше много сърдечна драскотина на предния капак, съседска целувка на дясна врата с врата и задния спойлер беше вече ама мега надран къде ли не. За няколко дена човекът преобрази колата - предния капак е като нов, задния не можах да го позная, изправил ми е дори една вдлъбнатина на една от страничните десни колонки на автомобила. Разказа ми обстойно и за историята на колата - къде е блъскано, къде е правено и маскирано, съвсем нормалните неща за БГ (да не се заблуждаваме, тука идват коли с огънато и счупено, просто се правят по-евтино отколкото в чужбиня). Посъветва ме да мина и към края на юли за довършителни неща, които той си ги знаел. Даже се чудя дали дотогава да не я огледам за още детайли и да я направя нова кукла, но да видим как ще са летните разходи ;)

Ще кача и снимки по-натам. Иначе - да си призная, под определена светлина си личи къде е новичка боята, но и това с времето ще слегне (или ще й направя едно цялостно пастиране и ще светне цялата). 

А, да, локацията е мега лесна за намиране, но буквално на майната си от всичко градско :) Намира се на спирката на Н.Хрелов, ама точно там! Със 111 се стига изключително елементарно. 

Който се чуди дали да търси бояджия, просто да се обади на човека, факир е!

Поздрави, 

Миро

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравейте, от прочетеното оставам с впечатлението, че Коце е добър, но занимава ли се с тенекеджийски услуги като изправяне на врата или е само бояджия. 

IMG_20190604_202505.jpg

IMG_20190604_183302.jpg

Редактирано от to-shiba

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, занимава се да. Когато аз го посетих видях доста коли с изкривени елементи(имаше доста по-тежки случаи от твоя). Най-добре е да му се обадиш и да отидеш на място. Работи и в събота.

 

Аз също съм много доволен от работата му. Цвета на пребоядисаните детайли не се различава от другите и колата направо изглежда като нова.

Препоръчвам!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги

 

Някой може ли да даде точен адрес или GPS координати?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сервизът се намира в на гърба на сградата на "Работно облекло - ГВ ДИЗАЙН". Адреса е ул. „Бойчо Бойчев“ 93А 

 

GPS координати:

https://goo.gl/maps/nZ9UhgvobrHShnj4A

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За две ходения при него съм леко ядосан. Първият път остави неща за който говорехме да ги направи, а той не ги пипна, а в опит да заличи едни драскотини остави още по големи надрасквания. Покарах малко и се появи отлюпване по боята при което реших да отида още веднъж и да боядиса и други неща и тука стана мазало, цялата предна броня дето е пребоядисана от него в опит да махне люспата останаха петна от шкурене и стана по зле от колкото беше с отключено, а добре пребоядисваната врата я остави надраскана. Да боядисва добре, но някой елементарни детайли, като защита на стъклата и други места който не се за боя, ако отделяше малко повече внимание на тези неща щеше да е още по-добре. Сега не знам къде да ходя, защото не мога да ги гледам тези петна от шкурка по броня.

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...