Jump to content
ШМИРГЕЛ

Боядисване цялостно

Recommended Posts

Преди известно време ми надраха предния капак и други детайли по колата, общо 8 и искам да се боядиса цялата.Знаете ли изпитан бояджия за Пловдив? Интересува ме цена и време. Трябва ми фактура (не даначна - опростена) за автокаското.Дайте телефон да се разбера с човека или моя е 0878110730

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да беше питал днес на срещата......в двора на бившия Жан-сервиз до складовете на Ритон, работи с ДЗИ, БУЛСТРАД, ИЗДАВА ФАКТУРИ И ДОБРЕ СЕ СПРАВЯ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от централния вход на Ритон тръгваш към бул Мария Луиза, това е една пряка уличка, на 100м преди булевада отляво има 2 портала на дворове, в единия от тях в дъното на двора е бояджията питай там и все някой ще те упъти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майна, май си забравил - и мен ме прати там, но аз ти казах че вече ги няма, някой е купил двора и са се изнесли бояджията и сервиза. Има оставен новия телефон на сервиза, но като се обадих не можаха да ми кажат къде е бояджията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш да отидеш в сервиза на Иван Чоргов в Брестник (няколко км южно от Пловдив). Движиш се по главния път, към края на селото свиваш в отбивката за хотел-ресторант "Бунара" (има голяма табела) и после вдясно и още веднъж вдясно.Записването става 1-2 седмици предварително, но при добрите майстори е така. Работи качествено и издава фактури.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не Чоргов, а Чорбов, тел. 0888 767 769, с. Брестник, ул. "Д. Благоев" 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не Чоргов, а Чорбов, тел. 0888 767 769, с. Брестник, ул. "Д. Благоев" 3

:) Това е истината по-добър майстор автобояджия и тенекеджия от него едва ли има! Голям перфекционист, изпипва до най-малката подробност без всякакви забележки!!! Проблема, е че трудно се хваща ред при него поради големият интерес към него от застрахователните компании с които има договори и от собствениците на нови и скъпи коли. Работи с най-качествени материали и бои на 'Spies Hecker', със собствена професионална камера за боядисване и последващо изпичане, поради което и цената на някой може да се стори по-висока, но пък крайния резултат е невероятен!П.П. Срещу него има и друг майстор бат Даньо, който работи на тънка поста и ползва камерата на Иван Чорбов, ако клиента естествено иска колата му да се пръска и пече в камера. За качеството на тяхната работа не се наемам да коментирам, но пък цените им са тънки. Но всеки сам преценя какво иска да види, като краен резултат с личния си автомобил! Редактирано от Olmy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на мен ми го хвалят многоа оня моя не знам къде се е преместил но имам телефона му вече - 0888006336 името не го знам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Росене ако имаш желание мога лично да те свържа с него и да коментирате всичко което те интересува относно цена и време. Издава и данъчни и опростени (проформа) фактури! При интерес от твоя страна ми пиши едно на лични или ми звънни на GSM-а имаш ми го! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при РОБО на излизане от пловдив посока карлово точно зад бензиностанция ромпетрол има едно ново хале - просто няма да намереш забележка дори и с лупа - от опит :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AERO-ШМИРГЕЛ

Благодаря ви пичовеOlmy, благодаря ти, но предпочитам никой никъде да не ме "урежда", росто въпрос на принципи.В крайна сметка тази сутрин колата замина на майстор в ц.Бенковски. Да видим ще го похваля ли след две седмици или няма изобщо да ми е до писане във форума

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взех си колата.Боята изглежда страхотно, но има прашинки.За сега не съм я огледал подробно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега колко ти излезе цялостното боядисване и в брестник ли го прави?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...