Jump to content
borko

Как се сваля лайстаната на страничното стъкло

Recommended Posts

Здравейте,

Мъча се да сваля тази лайстна от вънщната страна на страничното стъкло:

Публикувано изображение

 

Почвам я от единия край както е на каринката и дотук,закучва се и имам чувство, че ще я строша.

Требва ли да се сваля самото стъкло ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако си свалил болта ,всичко останало е на клипси.но ги повдигай леко да не огънеш пластината

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отвих винта и разкачих първата клипса, тя излезе заедно с лайстната много лесно.

Незнам другите с лайстната ли трябва да излязат или трябва да останат на вратата, защото доста сериозно напънах, но нищо не стана.

 

Намерих още една схема от следващия модел:

 

Публикувано изображение

Редактирано от borko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде бе младежи, помагайте :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали ще ти помогна, но ще опитам. Като си свалях лайсните на сивика, отработих една техника. Значи след като развиеш винта, теглиш лайсната на горе, като я усукваш съвсем леко. Идеята е долния край(този който е вътре във вратата) да върви на горе. Един вид, все едно теглиш долния край на горе за сметка на горния. Малко оплетено звучи, но всъщност е едно лесно движение на ръката. Докато установя техниката огънах леко задните лайсни.След като ги свалиш, имаш ли нови или ще правиш старите?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не разбрах щипките остават на лайстната или на вратата ????Иначе лайстните ги свалям, че са се напълнили с мизерия и ми драскат стъклото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен трябва да си останат на лайсната.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest borko

Мерси,Може само да извадя прозореца и да я чистя лайстната на място, че ако поизтроша щипките няма намиране :lol:Все пак ако някой е свалял да помага!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...