Jump to content
B E X 3 M

ДА СЕ ПОХВАЛЯ

Recommended Posts

благодарение на ОГИ от девил тунинг красавицата ми придоби този вид :rolleyes:;););););)http://www.snimka.bg/album.php?album_id=238567МОЛЯ ОПЕРАТОРИТЕ АКО МОГАТ ДА МИ КАЧАТ СНИМКИТЕ ДА НЕ СА ОТ ЛИНК А НАПРАВО ОТ ТАЗИ СТРАНИЦА. ;)Очакват се още оптични подобрения и след това следва нов двигател и т.н ...... жалко че ще пропусна тази месечна среща поради проблеми по ходовата част

Редактирано от bex3m

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

яко:rolleyes: трябват и прагове според мен ,ина4е е доста из4истена линия(което ли4но според мен е добре)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз обичам изчистения тунинг мразя претрупването. исках мого да постигна ето този ефект http://vbox7.com/play:28fd354d и ще гледам да го направя.прагове по нататъка ще сложа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито... изглежда доста приятно. Ако се сабори, ще изглежда още по добре, но ти си казал, че искаш приблизителен резултат от клипчето така че ще стане върха :shifty:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега капака е супер но това може да ти го направи почти всеки тенекеджия а за предната броня доколкото виждам просто е сложен идин "праг" от долу на оригиналната и решетката малко е разширена до 'прага' а фаровете иначе са супер 2 мнения няма но от зад не виждам никаква промяна само от пред ли е пипана за от зад иначе става хубаво като запълниш дупката на номера и номера го свалиш на бронята получава се доста добар изчистин вид на задницата само с тази лека промяна мен поне тая дупка за номера адски мноо ме дразни и в най скора време ще я запълня даже се чудя дали да не запълня целия капак на багажника като махна и светлината за магла и за задната скорост ;) ;)поздрави за новата визия ;)

Редактирано от CARBON

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отзад съм сложил гуми 205/50/15 с фланци и седи много готино.скоро ще слагам нови стопове и нова задна брония и прагове-малко да се освестя с париците

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстра е. Много да я пазиш тази красавица. Какъв двигател мислиш да слагаш? Ще има ли турбо? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Jimmy

супер, като я видях се сетих точно за този клип :lol:според мен е станало добре и аз не обичам натруфената работауспех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отзад съм сложил гуми 205/50/15 с фланци и седи много готино.скоро ще слагам нови стопове и нова задна брония и прагове-малко да се освестя с париците

кажи нещо цифри за тия газариики де какви пари даде и какво вклучват труд боя изработка..... че и аз доста съм се зарибил за оптичен тунинг и сега съм в процес на зберане на кинти :lol: :lol: :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер си иглежда колега....просто като се намрашти и става адската :) :) :lol::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега видях днеска колата на живо на игрището :)добре е станала предницататрябва някои път да се видиме да си поговориме за тоя суап който си замислилче и аз имам 1 к20/24 наумама не мога да събера смелост

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Евала колата е станала много добра колко парички ти излезе колега:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

радвам се че ви е харесала колицата. Значи капак и брония 440 лв. с боята.Remus - 400лв.DVD- 700лв. Спортни огледала от VTI 60 лева.Гуми с джанти 360 лева(ама ми стъпиха много по скъпо щото и четирите бяха криви. + 120 лв. Като сложих джантите ми опираха гумите в калниците и смених и отзаде пружините.наложи се да сменя шпилките с спортни щото старите бяха къси.и дадох 96 лева за шпилки и 90 лева за задни фланци.шпилките бяха менте и сега взех нови за 50 които са читави. И съм се вкарал в такъв филм.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстра е. Много да я пазиш тази красавица. Какъв двигател мислиш да слагаш? Ще има ли турбо? :drunk:

за двигател съм си харесал 160 магаренца DOCH VTECмного искам турбо ама първо нов двигател

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

капака си продължил прекалено надолу,този лип като 4ели стои малко тежко на фона на останалата 4аст от колата.фаровете са екстра,гарнето мн. прибрано и стилно стои,огледалата са мн. красиви. задните джанти 6то тъй си ги изкарал на вън? малко стоят като на джипка.джантите тряя да са до калниците или под тях тва придава доста агресия.мисля,4е трябва да се смъкне за да придобие стойка. джантите и стойката мисля ,4е са най важни за вида на колата!но тва си е мое мнение важното е теб да те дърви! хвърлил си пари,потрудил си се евала за ентусиазма :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

капака си продължил прекалено надолу,този лип като 4ели стои малко тежко на фона на останалата 4аст от колата.фаровете са екстра,гарнето мн. прибрано и стилно стои,огледалата са мн. красиви. задните джанти 6то тъй си ги изкарал на вън? малко стоят като на джипка.джантите тряя да са до калниците или под тях тва придава доста агресия.мисля,4е трябва да се смъкне за да придобие стойка. джантите и стойката мисля ,4е са най важни за вида на колата!но тва си е мое мнение важното е теб да те дърви! хвърлил си пари,потрудил си се евала за ентусиазма :)

Здрасти колега КАК СМЕ :blink: всеки ден като ходя на работа ти се наслаждавам на хондичката ама тебе не мога да те видя дано поне се засечеме на месечната.Значи капака аз нарочно съм го пуснал по напред (по ми харесва така).Днес махнах отзад фланците ,но като сабера парички съм решил да я раздуя отзад и ще ги сложа пак.А за стойката и аз съм на мнението че ако се смъкне ще изглежда брутално добре,но ме е страх по тея дупки с много ниско окачване.ПОЗДРАВИ :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gado_69

здравей ,много яка коли4ка си си направил,поздравленияей колеги,тарся табло за crx(93-95 g.),aко някой може да намери,да пише,ще съм ви много благодарен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...