Jump to content
The Penalty

Открадната емблема

Recommended Posts

Здравей!Не се кахъри, аз карах с емблеми около месец след като си купих Хондата, от тогава - няма.Дори и да сложа изчезват за седмица-две. Такъв народ сме си просто... :rolleyes:За застрахователите - забрави, ако липсва (каквото и да е) просто не го изплащат, само счупено.

Редактирано от The Penalty

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ganchev

Благодаря за отговора! Аз си мислех, че времето на краденето на емблеми е отминало преди 10-15 години, когато да видиш ауди или мерцедес по улиците си беше събитие, ама явно бъркам... :rolleyes: Мойта изкара близо година, тва явно е рекорд ега си :ph34r:А откъде си купуваш емблеми, от съвсем нормален магазин за авточасти ли? Аз мисля да се пробвам да я сложа пак... :cool:

Във всеки еидн магазин за Аксесуари се продават емблеми всякакви. Дори видях една MPoweRHonda :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз отдавна съм без емблеми не по собствено желание. К'во да се прави, в България живеем все пак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По какви места живеете бе хора?Аз редовно забравям да си заключа колата даже и на предната седалка ми седи раницата обикновенно, до сега , да чукам на дърво *почук* е нямало никакви проблеми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами така си е крадливо племе сме си явно! Аз и на двете хонди съм без предни емблеми, отново не по собствено желание :cool: И даже се чудих за вариант да си направя проект на компютъра и да си ги сложа като лепенки под лака на боята. Пък да видим тогава как ще ги крадат :cool:

Редактирано от dj_alex_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами така си е крадливо племе сме си явно! Аз и на двете хонди съм без предни емблеми, отново не по собствено желание :cool: И даже се чудих за вариант да си направя проект на компютъра и да си ги сложа като лепенки под лака на боята. Пък да видим тогава как ще ги крадат :lol:

Ще е грозно според мен... плоско... само мнение де. :cool:Иначе аз и аз да чукна на дърво съм си с емблемите, вече... 5 месеца. Но няма да тъжа за тях, ако ги вземат, само малко... първоначално. Може би само задната ще се ядосам ако ми вземат. Абе... и двете... абе... не знам, дано си стоят там, че на наркоманчетата кожчетата са остри и драскат боята.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво е тва верно ? На сестра ми хондата си е с емблеми от края на Ноември до сега....а старата си беше от година поне :Оа за идеята с емблемата нарисувана....не е готино така....щот най-малко тоя метален блясък не може да се направи с каквато и да е боя :cool:

Редактирано от HondaFanatic

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен пък ми гепиха капачката на резервоара вчера, и то не кой да е ,ами бензенджите от бензиностанция еко.днес отивам да доливам и кво да видя капачката я няма :cool: И сега един съвет:стоите винаги до колата докато ви я заредят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами така си е крадливо племе сме си явно! Аз и на двете хонди съм без предни емблеми, отново не по собствено желание :cool:

И даже се чудих за вариант да си направя проект на компютъра и да си ги сложа като лепенки под лака на боята. Пък да видим тогава как ще ги крадат :lol:

dj_alex_ , тва за лепенките и на мен ми хрумна, верно, че няма да е същото, ама поне временно докато си купя истинска метална...и ще си купя не една, ами цяла торба, да има и за крадците и за мене! :lol:

Сериозно, ако си направиш лепенки - ако може да ми пратиш по мейла файлчето!

prozium, ти къде живееш бе човек :cool: Как ще си оставяш колата отключена? Сега кажи, че я оставяш и запалена с ключа в ключалката :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ManiaK

И аз веднъж осъмнах без емблема на старата хонда..... а сега емблемите съм ги направел черен мат и на повече от два метра от колата не можеш да разбереш че има емблема :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и мойта задната едната я няма :lol: Какво толкова интересно има в това да крадеш емблеми за по 3-4 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами така си е крадливо племе сме си явно! Аз и на двете хонди съм без предни емблеми, отново не по собствено желание :lol: И даже се чудих за вариант да си направя проект на компютъра и да си ги сложа като лепенки под лака на боята. Пък да видим тогава как ще ги крадат :(

ще ти откраднат капака :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, ама ако хвана някой (то нямам емблеми в момента де) ще му я отпечатам на челото :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми откраднаха емблемата отзад.Една нощ пред блока дори са ми надраскали колата докато са я махали.За какво им е май и те незнаят....бях побеснял...да им се невиди.... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най-добрия начин...да си направим емблемата като на Ролс Ройс :D:):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми откраднаха емблемата отзад.Една нощ пред блока дори са ми надраскали колата докато са я махали.За какво им е май и те незнаят....бях побеснял...да им се невиди.... :)

И аз това съм се чудил за какво им е, докатото не видях едни пуберитети с ланци , а на ланците емблеми от всякакъв тип. А относно кражбата на емблеми, аз вече смених 5 броя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Niakoi

И аз това съм се чудил за какво им е, докатото не видях едни пуберитети с ланци , а на ланците емблеми от всякакъв тип.

А имаш ли идея, колко е гъзарско пикльото да има емблема "Н" на колелото? То на колата за какво ти е - от самолет си личи, че е Хонда, ама колелото....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

То да бяха само емблемите - аз като си докарах колата на първата вечер олетях с тасовете и с едната емблема. После сложих камери. След това един комшия викаше "Не бе не се съм аз - как знаеш ме!" - да де точно щото го знаех първата прожекция на филма беше безплатна. После застрахователите най-обичат да знаят от кой имат да взимат пари. За полицията може и да не е доказателство, ама за застрахователите си важи записа. От тогава - нищо. Като си я паркирам колата пред блока и е мир и тишина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То да бяха само емблемите - аз като си докарах колата на първата вечер олетях с тасовете и с едната емблема. После сложих камери. След това един комшия викаше "Не бе не се съм аз - как знаеш ме!" - да де точно щото го знаех първата прожекция на филма беше безплатна. После застрахователите най-обичат да знаят от кой имат да взимат пари. За полицията може и да не е доказателство, ама за застрахователите си важи записа. От тогава - нищо. Като си я паркирам колата пред блока и е мир и тишина.

Всеки си намира майстора.Добре си направил евала!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз това съм се чудил за какво им е, докатото не видях едни пуберитети с ланци , а на ланците емблеми от всякакъв тип.

А имаш ли идея, колко е гъзарско пикльото да има емблема "Н" на колелото? То на колата за какво ти е - от самолет си личи, че е Хонда, ама колелото....
Все още не съм виждал такъв екземпляр сигурно е убийствен. Мисли си че кара Хонда, а върти педалите. Но има една приказка ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА!!!!!P.S. След време Неговите емблеми ще крадат (ако има от какво да ги крадат)!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...