Jump to content
Guest BoykoBorisov

Хонди на Божурище!

Recommended Posts

Guest BoykoBorisov

Интересно ми е тая зима драгаджийте кво са прайли............Малко по-сериозно искам да запитам ще има ли участие на Хонди на първия кръг по драг на 19.04.Ако има с какво смятат да изненадат конкуренцията и какви очаквания имат от колите си.Общо взето тва е-очаквам да се получи интересна тема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чули сме за твоята Хонда :tooth: , но я помисли малко над следните неща .......Отговори си на следните въпроси:1.Колко човека от форума реално си подготвят сериозно колите за драг?2.Колко човека от форума реално си подготвят сериозно колите за писта?3.Колко човека от форума реално правят нещо сериозно по колите си?Аз няколко пъти съм правил подобна справка и картинката не е много цветуща.Ще се радвам много да се явят Хонди и да тупкат яко, ама................

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@misho ами то как мислиш че е в другите марки в БГ ? То едно 10 % сериозно си ги подготвят колите(от която и да е марка в БГ) другите са , ами дай да видим колко може ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@misho ами то как мислиш че е в другите марки в БГ ? То едно 10 % сериозно си ги подготвят колите(от която и да е марка в БГ) другите са , ами дай да видим колко може ...

:tooth: От 5000 потребителя 10% знаеш ли колко са ? :rant:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HondaFanatic

абе не съм по смятането.....тва го изкарах приблизително , сори ако съм написал няква глупост :tooth::rant:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе не съм по смятането.....тва го изкарах приблизително , сори ако съм написал няква глупост :tooth::rant:

на 5000 10% = 500 човека :( на дали в цяла България има толкова тунингари ( сериозни :( )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе не съм по смятането.....тва го изкарах приблизително , сори ако съм написал няква глупост :tooth::rant:

на 5000 10% = 500 човека :( на дали в цяла България има толкова тунингари ( сериозни :( )
има има , но не всеки ходи на божурище . Някой го правят просто за кеф

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, няма защото драга не ни кефи иначе по нормалните улици сме бързи и яростни :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята Хонда не е подготвена,но занапред мисля да я правя.Мисля,че има доста колеги с добри проекти,за което ги поздравявам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как беше състезанието , някой ходи ли ?Чух че е имало бърза хонда този път . Някой инфо нещо ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как беше състезанието , някой ходи ли ?Чух че е имало бърза хонда този път . Някой инфо нещо ?

Имаше една Хонда ЦРХ,но за жалост с много неорентиран водач(моя милост).В петък на квалификациите направих три старта и най-доброто ми време беше 14.767 със 160 терминална.Обаче,нали съм си момче от село и спазвам правилата за движение по пътищата-та чакам си аз да светне зеления светофар,а другия до мене вече стартирал и на 30 метра пред мен.На финала финиширах на задния му калник след като започнах да го застигам зверски,но за жалост не можах да компенсирам грешката от старта и отпаднах безславно.И така с трето време от квалификациите и с наи-добра терминална скорост отпаднах още в първата гонка.ПС:Отсъстваха трите най-силни коли в клас А-Корсата.Жигулата и Ситроена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами пожелавам ти следващия път /с В18ката/ повече късмет !Явно си направил въпреки това впечатление , 'щото аз чух някви 12ки 13ки за червен crx :shifty: ..... хехехехе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре ти вървеше колата, няма за какво да съжаляваш :) Следващия път повече концентрация и успехите няма да закъснеят :shifty:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

клас А се пуска един рекс с шуменска регистрация мисля ама нещо се представи малко слабо но си личеше, че имаше потенциал бая, иначе имаше един седан турбо който варвеше задоволително :shifty:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как беше състезанието , някой ходи ли ?Чух че е имало бърза хонда този път . Някой инфо нещо ?

Имаше една Хонда ЦРХ,но за жалост с много неорентиран водач(моя милост).В петък на квалификациите направих три старта и най-доброто ми време беше 14.767 със 160 терминална.Обаче,нали съм си момче от село и спазвам правилата за движение по пътищата-та чакам си аз да светне зеления светофар,а другия до мене вече стартирал и на 30 метра пред мен.На финала финиширах на задния му калник след като започнах да го застигам зверски,но за жалост не можах да компенсирам грешката от старта и отпаднах безславно.И така с трето време от квалификациите и с наи-добра терминална скорост отпаднах още в първата гонка.ПС:Отсъстваха трите най-силни коли в клас А-Корсата.Жигулата и Ситроена.
Тва със светофара не го разбрах ама карай...Кой црх, с б18с нали? Лонг блок рулира.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beast

Црх-са е с б16-ката още :shifty:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БРАВО на Мартин за смелостта да се пуска на Божура! Сигурен съм, че в бъдеще ще има и с какво повече да се похвали ( чакаме резултати с Б18-ката )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на вси4ки за подкрепата и се надявам следващият кръг да се представя доста по-добре.На колегата Уест Бам искам да кажа,че наистина допуснах доста грешки и при стартирането и при смяната на предавките и наистина точно в този старт не можах да я изръчкам колата.На Парадокса да поясня,щото май не е разбрал-проспах светофара бре и така.

Редактирано от BoykoBorisov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахаха, седан турбо който вървял задоволително ... ти по-тъпо нещо нямаше как да кажеш просто :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е колега аз не разбрах какво тьпо нещо сьм казал :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има ли състезатели с Хонди на втори кръг в Сливен,като най-искрено се надявам да не съм единствен!След два дни пускам Б18-ката в действие и се надявам на Сливен да постигна добри резултати.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Еми ти ше си там, стигат толко онди :P

Редактирано от PARADOX_sf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest cekleov

Драгчето наистина си е много яко .. попринцип :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...