Jump to content
Guest CATAHATA

Въпрос за гуми за 4х4

Recommended Posts

Guest CATAHATA

Моля препоръчахте някакъв модел но да на по добра цена че вчера запознах да търся и мер заринаха със гуми от 150 и нагоре! Не искам да е точно за ОФФ РОУД:bounce: но да не закъсвам по росата и да може да се върви и бързи4ко по пътя с тях- 13" или 14" и двата вида джанти имам за Шатъла но се чудя какви да бъдат- не искам високи скорости а нещо добро и за на всякъде! Ако някой се е сблъскал и намерил решение да сподели :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

Ре6авам ти проблема на половина Pireli P6000 185/60/14 70lv двете.А поне откъм гуми пазара е пренаситен,ина4е мнения 101 по въпроса кои са по и най.Накрая ти пак 6те си купи6 квито си си наумил :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CATAHATA

Посъветваха ме за 4WD е най добре да са си еднакви и четиритеВ полицията какрат с Траялки по 60 лв едната и като ги гледам не са с гадни шарки- ще взема май да се пробвам До сега никога не съм използвам нови гуми все секонд ханд ама ще пробвам да се поглезя:bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Посъветваха ме за 4WD е най добре да са си еднакви и четирите

не препоръчително..... ЗАДЪЛИТЕЛНО е, не си прави експерименти, само ще товариш излишно хидро-муфата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Посъветваха ме за 4WD е най добре да са си еднакви и четирите

не препоръчително..... ЗАДЪЛИТЕЛНО е, не си прави експерименти, само ще товариш излишно хидро-муфата.
4 еднакви като размер - да! Но като марка, не е толкова задължително. Виско муфата се товари, ако сложи с 10 пункта по-висока гума (но пък колата става по-стабилна, за racing така е по-добре) Ако са еднакви гумите като размер, няма проблем да ги смесва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Honda-Z

Тези TRAYAL, дето гледаш полицията да кара с тях са:1. Зимни2. Пръчки3. Пръчки дето за зимни не стават, камо ли лято да тръгнеш с тях.Доколкото съм забелязал полицията лятото кара с Kormoran Impulser.Не може да искаш една гума се държи добре и на път и извън него. Сам си прецени кое ти е по-важно. Още повече, че в 13' и 14' офроуд гума братле не знам къде ще намериш или кви пари ще ти легне.Със скромния си опит мога да ти препоръчам DAYTON. Продават се в Диана и МИТ (и дилърите им из София и страната).DAYTON е трета подмарка на :bounce: BRIDGESTONE и се произвеждат в тяхните заводи в Европа.От ниския ценови клас, макар и малко по-скъпи от другите (Барум, Корморан, Дебица...) те са най-добри :bounce::blink: Ти си решаваш :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CATAHATA

Гледам тези Трайялки най вече да са си по пътя а за извън него имам предив по тревичка и малко кал- не исктински офроуд все пак това е Shuttle не Jeep:) То ми е кофтите 4е като се скапе една май вси4ко се подменя- това най ми е гадното- поне имат 1 година гаранция- пък кой знае какво ще имат предвид под гаранция.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Honda-Z

Всички нови гуми имат гаранция. Но тя е за фабричен дефект. Това ще рече да не е от експлоатационно естество. А, вярвай ми повечето дефекти са точно в тази графа. Освен това ако не ме лъже паметта Trayal, Debica и Tigar са сръбски гуми :bounce: . Много синтетичен каучук има в тях.

Икономията е майка на мизерията :bounce: ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CATAHATA

Определено се замислих за тез Траъалки -звучи като с пробен период програма! Ще поразгледам и ще видя какви се намират 4е никак не ми се дават хем пове4ко пари за гуми хем да трябва да ги изхвърлям после

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vtec

На мен лично взе да ми прилошава от подфирмички и марки които са закупени от известните фирми и единственото което правят kato horata ,е че ползват името на големите ,а реално са БОМ БОК !!!!Няма да изреждам имена ,но хубавите марки гуми се броят на пръсти и всеки може сам да ги разбере кои са те по ралита,Ф1,и тестове като тези на ADACА за насраните части които се произвеждат каде ли не няма да пиша че ще стане беля :hondarulez::help:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CATAHATA

Сега да си кажаНе знам може ида съм за бой ама си взех 4 еднакви втора употреба зимни и с тях засега- 4е нещо каквито и да взема се се кривят-голям съм карък на гуми. С тези съм доволен засега 4 еднакви по размер и по износване -надявам се да не товарят излишно 4WD то

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

Ти ма разби тотално!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Honda-Z

Сега да си кажаНе знам може ида съм за бой

Хмм, как да го кажа сега и аз :o ... ами за бой си я!!!:lol::lol::lol: Токова приказки изписахме и накрая ква я свърши?! :blink::no: Твоя си работа :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Сега да си кажаНе знам може ида съм за бой

Хмм, как да го кажа сега и аз :o ... ами за бой си я!!!:lol::lol::lol: Токова приказки изписахме и накрая ква я свърши?! :blink::no: Твоя си работа :whistle:
6 години съм карал с гуми 2ра употреба, има и добри. Не държат като новите, но за толкова пари - толкоз! Не е чак толкова зле

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gkb

Имам Шатъл и ази аз купих втора употреба гуми и повече няма да правя тази грешка :whistle:иначе шатала и с летни гуми няма да закъса на роса :blink:щом имаш 13'' аз бих купил 4 нови 13'' за по около 50 лвзащото втопрата употреба са към 30-40 лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Honda-Z

6 години съм карал с гуми 2ра употреба, има и добри

Няма спор, че е така!

Но в случая говорим за зимни гуми втора употреба преди лято :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...