Jump to content
Guest Al_Capone

месечна на Божура

София месечна Април,2008  

106 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Guest Al_Capone

Твърдо за Божурище! Зад Булгарплод все пак си е улица по която минават рейсове. Там не е писта. На Божурище ще е по безопасно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

100% по безопасно ще е!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е запазено за нас - даАко ще се тикаме с останалите - твърдо против

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) Искам и ааааазззз!!!Няма да мога да присъствам на тази месечна по никой начин, а вие ще си я направите супер яка!!!Давам глас за, при положение, че общаете, че и следващата ще е там!ОК?П.П. Само да отбележа, че на последното мероприятие (откриването на сезона), пистата в неделя беше отворена за ВСИЧКИ посетители в 14 часа, така че не мисля, че някой ще се съобрази с нашето желание да идем и да си се пускаме в 13 часа. Редактирано от Mandylion

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами и аз новичкия сам за

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Искам и ааааазззз!!!Няма да мога да присъствам на тази месечна по никой начин, а вие ще си я направите супер яка!!!Давам глас за, при положение, че общаете, че и следващата ще е там!ОК?П.П. Само да отбележа, че на последното мероприятие (откриването на сезона), пистата в неделя беше отворена за ВСИЧКИ посетители в 14 часа, така че не мисля, че някой ще се съобрази с нашето желание да идем и да си се пускаме в 13 часа.

Мисуиш уи че месечната среща ще я направим на Великден? По-скро 20 април ми се вижда подходяща дата, ама ти пък сигурно няма да можеш да се надигнеш точно тоя ден камо ли кола да караш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами то май първо трябваше анкета за смяна на датата, а? чак сега загрях че е Великден. Ако ще е на 20 ще трябва да се задействаме с организацията

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... да ...Другия въпрос е на коя дата ще се проведе месечната, че края на Април се падат едни красиви почивни дни ... :) Възможни са 20 или 27 април. Последния е Великден (баш). Може и да не е неделя, може да е събота, ама пак е все тая.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много моля, някой модератор да помести още една анкета в темата/за смяна на датата на месечната/, за да не пускаме нова тема :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе вие хубаво искате ама и 2-та кинта вход... Ами ако завали кво праиме?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз също съм навит,за божура,ама като и други колеги казаха на 27 си е великден и мноо хора няма да може да доида,включително и аз!съгласен съм за 20,дано и другите колеги се съгласят!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има добавка в анкетата.Аз съм твърдо за 20.04.2008г- Божура.Paradox_sf - 2лв вход не са проблем за никой, а като завали шоуто продължава :) На Калояново в най-големият дъжд опъвахме палатка с Емо и Сандо, бяхме мокри до кости, но това не ни отказа да покараме и да се накефим :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е щом ще е явно гласуването....20.04.2008г. - Божурище

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

20.04.2008г. - Божура!! :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

хайде някой от близко живеещите да се метне до божура и да пита дали на 20-ти април от 19 часа !!! ще ни запазят пистата и дали ще работят и всичко ... и да уговори нещо за всяка последна неделя от месеца за 19 часа ... казвам 19 часа защото в края на миналото лято го гласувахме и приехме :punk: ... няма нужда това лято пок да се печем като изруди по обяд и да се сетим чак накрая да го сменим ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаиде колеги някои трябва да свърши организацията,нека го направи за благото на всички,има колеги близко до божура,нека някои се престрашиии моляяяя!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм там ако бащата даде Хондата на един приятел да я кара ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм там ако бащата даде Хондата на един приятел да я кара ;):bg:

Дано да я даде, че иначе с Ладата идваме. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Само дето последните две сбирки там никак, ама никак не бяха спокойни ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами нека пробваме 1 среща на Божурище ..... там наистина бонуса е че може да се пускаш спокойно .... че и повече коли наведнъж ..... Пък ако се окаже , че много се гъчкаме с други разни посетители и се разваля "идилията" ...... ще направим едно гласуване за да се реши дали все пак на булгара не е по-добре !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже живея близо до Божурище, ще взема да се "жертвам" :lol: в името на Хонда форума и ще ида да разпитам.Последно - искаме всяка последна неделя на месеца от 19 часа пистата да е наша?Лошото е, че ще трябва да си плащаме, ако някой се съгласи въобще.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Не мисля че цената на нашата безопасност е два лева! Safety First!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по хубаво място едва ли ще се намери пък и мисля ,ако стане традиция може да запазват 1 час специално за нас?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре де , кажете час кога ще се състой това ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има си традиция "всяка последна неделя от месеца,булгарплод,1часа" какъв е зора да се променят тия не6та.. като искате да се резгате съберете се,разберете се и отидете на божури6те.за6то трябва да се проваля сре6тата заради това желание на някой?има хора които рядко посе6тават форума и си знаят булгарплод 6е се преебат.HONDA Meeting си е на6е събитие на което коли от другите форуми идват при нас трябва ли ние да ходим някъде при някой за да си направим сре6тата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има си традиция "всяка последна неделя от месеца,булгарплод,1часа" какъв е зора да се променят тия не6та.. като искате да се резгате съберете се,разберете се и отидете на божури6те.за6то трябва да се проваля сре6тата заради това желание на някой?има хора които рядко посе6тават форума и си знаят булгарплод 6е се преебат.HONDA Meeting си е на6е събитие на което коли от другите форуми идват при нас трябва ли ние да ходим някъде при някой за да си направим сре6тата?

прав си от една гледна точка , от друга , на божурище съфорумниците могат да видят доста неща от марката хонда като идем ние и се представим с колите , това незначи ,че тези редовните

всяка последна неделя от месеца,булгарплод,1часа

няма да си останат така ми просто това е нещо по различно от това да си гледате ходните всеки месец.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има си традиция "всяка последна неделя от месеца,булгарплод,1часа" какъв е зора да се променят тия не6та.. като искате да се резгате съберете се,разберете се и отидете на божури6те.за6то трябва да се проваля сре6тата заради това желание на някой?има хора които рядко посе6тават форума и си знаят булгарплод 6е се преебат.HONDA Meeting си е на6е събитие на което коли от другите форуми идват при нас трябва ли ние да ходим някъде при някой за да си направим сре6тата?

Проблема е че доста се разраснахме и не можеш да им кажеш нема да се дърпате на булгарплод. Последните срещи постоянно някви хора си се пускат. И някви други марки почнаха да идват и ще стане гафа и тогава кой е отговорен? Ако няма дръпки съм съгласен да си ходим на булгара

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми то гафа миналата седмица стана с едно комби май деу беше и един опел

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aбе гласуването си е достатъчно показателно . Аз нямам кой знае какви претенции , и 2те места са ми адски неудобни откъм разположение . Обаче хонда среща без дръпки за мен е невъзможно , а и скучно . Това , че на хората дето не се пускат им пречат дръпките не трябва да изкривява нещата . На булгара може да не е правилното място , но винаги ще има пускания и рисково каране.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако някой хора по4нат да се оглеждат пове4е и да мислят пове4е до инцидент трудно 6те се стигне.не може долу да са се наредили по двойки няколко коли,а друг да изка4а от пакринга на средата на улицата в момент когато стартират,или да се реже на обратно сре6ту тия дето стартират долу.не може да се лети по паркинга където са хората,не може да се паркира на входа/изхода на газостанцията... когато някой се върти или прави не6то друго би следвало вси4ки да го из4акат да приклиу4и,а не о6те 2-3ма около него да дърпат ръ4ни или да фу4ат...има доста примери на глупост о6те... малко хора се съобразяват и се стараят да се отвърди някъв ред.българина си е говедо не се старае не6тата да се полу4ават културно..пък като толкова искате да си представите 90 кониовите хонди(дето caddy-та и другите бани4арки ги съси4ат понекога на меетинга) 6то на Божури6те-откриване(не маловажно събитие)видях не пове4е от 5-6-7 коли представители на на6ата марка?даже преди време някой бе6е дал предложение за обиколка на софия,но други го нахраниха и така...булгарплод си е екстра място за не малко коли просто трябва да мислите и преценявате по добре от мом4ето с деу-то дет се спря в астрата по нема толко тъп на4ин и вси4ко 6е си е то4но!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така отказват спира4ките изведнъж без признаци...ми направете меетинга на луната там нема 4ака6ти хора на спирката да ги блъснат...на задънена улица в мизерията където единствената форма на живот е служителя от газостаанцията!п.п:съжалявам,4е ми се налага да спамя в темата няма кво да коментирам пове4е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Това е един от най песимистичните варианти!Но гума се пука често, а там камъни за това бол - а рейса може да не е много редовен но все пак минава.Просто зад Булгарплод за срещи е идеално, но за гонки е крайно неподходящо!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest honda_huliganka

много ви моля колеги разбрахме се гласуването да е явно! дотук имаме 12 против а само 2 изказали се! Повечето, които са ЗА също не са се описали. Нещо да уточня : Това е предложение, не е диктатура!!! Затова е и анкетата. Ако голяма част са против , ще си останем на Булгарплод.Гласуването в анкетата ще продължи до събота сутринта! Ако имаме мнозинство за Божура , ще отидем на място да видим как стоят нещата! Спестете си емоциите засега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз не съм от София ....и едва ли трябваше да гласувам....но гласувах за Божурище...понеже както и всички до тук се изказаха......като искате да се дърпате , Божурище за какво е ?! , Наистина няма как да се каже на всеки да внимава....ти и да им кажеш има някои луди глави дето пак тръгват и рано или късно ще стане нещо лошо...мн по добре е сега да се предотвратят такива неща!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто зад Булгарплод за срещи е идеално, но за гонки е крайно неподходящо!

Абсолютно си прав,но аз ли4но на Божурище няма да отида.Това е моето решение,няма да изгубите нищо от моето неприсъствие,но съм сигурен 4е няма да съм единствен.Приятно изкарване на вси4ки !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Месечна среща за мен означава СРЕЩА, не месечно състезание. Като искате да се състезавате и дивеетее ( не че на мен не ми се иска !!! ), организирайте си ;) Срещата е традиция отпреди да имам Хонда и да съм член на клуба, затова и нямам намерение да заставам срещу идеите на създателите и. Ако има среща на Божура по друго време, там съм ;) Ако е в последната неделя от месеца, :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Да но ако и състезанието е в последната неделя от месеца, на Булгарполод и аз съм против!П.С. Ти поне разбра за моята и на lookcho идеята.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми що не организирате две срещи примерно ? Единия ден СРЕЩАта а на другия Състезание....както тука в Плд....имаме си там две срещи май......пък и на Божура едва ли е една писта и нищо друго

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...