Jump to content
Kid Android

Civic D15b2 - 3499 лв

Recommended Posts

Продавам HONDA Civic, бензин, 90 коня, 1500 кубика, 1992 година, 174000 км, син металик, спортно окачване, чупещ волан, тонирани задни стъкла. Цена: 3499 лв, коментар.Васил, 0887442577, Софияснимки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Kid Android

Колеги,Като чета какви кошници за какви пари се предлагат, направо недоумявам, че никой не проявява интерес. Колата е супер, двигателят е страшно добър и поддържан, окачването си е оригинално спортно (а, не някакви рязани преработки), никакви излишни електроники (освен невключени ел.огледала) - типична спартанска спортна кола. Четири нови зимни гуми. Има забележки по задния капак (появи се от солта тази зима), но затова може да се коментира и цената.Не виждам смисъл да я пудря, да загубя време и в крайна сметка пак да я продам за тези пари + парите за пудренето.Който я вземе, ще си я прави, както иска.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега,нищо лично но ако питаш мен 1.5 90 кончета не може да е мн спортна кола пък и не виждам колко ще натежат 2 моторчета за ел.стъкла.... по тази логика трябваше всички VTi ки да са без ел.стъкла...хубава е колата...успех...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О.К. цената вече е 3399 лв. На място може да коментираме още някой лев надолу, но не се надявайте на чудеса!Качеството винаги си има цена. Накрая ще си я оставя за мене. И без това не ми се разделя (ама много ми се мръщят съседите с трите ми парко места пред блока :offtopic:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...