Jump to content
vulgar display of power

Има ли фенове от Перник

Recommended Posts

Нека направиме една проверка защото не забелязвам да се споменава ПК по форумите,а аз като international чадо живеещо в този прекрасен град в момента съм виждал много фенове предимно със сивици и прелюди които си личи че не карат хонда случайно,та ако има такива да пишат,ето им тема ! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest del_sol

Е и аз сам от този прекрасен град но чесно да ти кажа съм виждал много хондета . Но пък за сметка на хонди голфове с PK (500 коня) има бол :rolleyes:

Редактирано от del_sol

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ООО ти да не си с черното дел солче,виждам едно лачено напоследък,преди каква кола имаше я кажи,като те видя може да ти светна,а за голфовете си прав,пълно е :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди карах 19-ска 16v пак черна . Сега вече карам истинска кола :lol: . Ти кво караш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vulgar display of power

АААА,ама ти си на Алекс приятела нали (то и мойта така се казва де) :P ,аз карам един сивик D16Z6 черен ама без тунинг по него,а утре или в други ден ще взема прелюд 2.3,е тогава ще е кеф,аз съм в блока до металния мост за Варош,един с бели тераси,даже сме 3-ма с такива сивици от входа :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest del_sol

от каде познаваш Алекс?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vulgar display of power

Беше барманка в MAZE,и съм ходил там покрай мой приятели,а мойта Алекс беше барманка в ZINC :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип да,но не съм я виждал от много време,а и тя за да се сети кой съм трябва да ме види...иначе едва ли ще се сети,а скоро я мернах при сладкарница софия докато минавах че е застанала до del sol-a (той ми привлече вниманието),и за това се сетих кой си,а и преди съм ви виждал с реното,аз тогава имах AUDI 80-ka :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...