Jump to content
VanVan

Crx

Recommended Posts

Еми... знам си, че нищо няма да излезне, но пък знае ли човек?Дайте, моля Ви се, един читав CRX (2nd gen), по възможност VTEC...Единственото нещо, което ме интересува е да е напълно девствен, никакви псевдо-тунинги или удари.А за собствениците на такава кола - братлета, грижете се за тези красавици, че скоро няма да останат никакви.Никога не съм се возил, нито имам представа как върви, но от 5-6 години си мечтая за това бежествено създание, и сега след като имам възможност да си го позволя се оказва, че колицата попада в голямата червена книга на изчезващите видове :ph34r: Ако ли не, ще продължа да си карам куцата астричка, докато не изгние безследно...разберете мойта драма и помогнете. На системи съм! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) И аз търся CRX от 2 месеца но не ме е огряло още. Найстина са на изчезване май. Всичко хубаво и дано те огрее поне теб.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След седмица 4 броя црх-са , но не са в-тек. 0898-489-527

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега давай смело с рекса, само земи и си ти, а относно финансите всичко е много относително а и кола дет не са чупи ;) и аз искам такава. Поздрави на всички рексомани :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво само дрънкате менците,големи разбира4и зел си CRX на 20г. и кво о4акваш,изпит от всякъде,естестжено 4е по4ват ремонтите!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батко mussi изказвам мнение по темата като не ти харесва това си е твой проблем и не си чеши езика с "лапета".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бех мама му вие неразбрахте ли че никои не говори за ремонти мама ви тупа да *** тоз и тои голям разбирач mussi ,ти виждал ли си наживо црх бе .... то бива ващо ама чак толкова...... аи спрете се нестава вапрос за чупене .....а мания ...и за кефа ,а тои цена няма ..... като си вземе човек такава кола е за защото е фен на това а не защото комшията има но не иска да ви повози ...... Емо не ми трий поста :)

Редактирано от Crx™

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest misho

Ще помоля всички участници да намалят чата в купува/продава.Почистих темата, няма да пращам на всеки индивидуално л.с. с молби ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще помоля всички участници да намалят чата в купува/продава.Почистих темата, няма да пращам на всеки индивидуално л.с. с молби :punk:

Благодаря, и аз мисля че темата се разводни, даже сега ще отворя нова тема специално за CRX.За тука си остава въпросителната все още - има ли CRX Vtec за мен в тая държава или не?Предложения тук или на ЛС!П.С. Евала на колегата CRX™ - точно това е причината, поради която искам да си взема рекс - защото съм фен, маниак, сектант и прочие...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...